Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki sminkel, az hogy szokott...

Aki sminkel, az hogy szokott napi többször is fényvédőt magára kenni?

Figyelt kérdés

Lemosod a sminket, aztán újra felkensz mindent?


Én mostanában kezdtem el többször fényvédőzni, viszont én nem alapozok. Néha kell egy kis korrektor - ilyenkor elképzelhető, hogy zavaró lesz számomra lemosni fényvédőzéskor, aztán újra egymásra rétegezni a kettőt.



2021. máj. 5. 18:28
 1/3 Metionin ***** válasza:
88%
Én sehogy, smink előtt felkenem és annyi. De igyekszem nem sokat lenni a napon, amúgy sem bírom.
2021. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
elsőhöz hasonló az esetem. nagyon fehér bőröm van, a napot naptejjel kezdem, többnyire bent szoktam lenni, nagyon utálom a napot, és le is égek könnyen :(
2021. máj. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Újrakenni nem szoktam, ha sminkben vagyok, viszont csak korrektor fölé simán újrakenem. Egyébként meg lehet kapni spf 50 sprayket és spf 50 púdert, ezek tök jók smink fölé fényvédő frissítésnek, főleg a kettő együtt. Ha sokat tartózkodom kint, akkor lemondok a sminkről inkább, hogy újra tudjam megfelelően kenni.
2021. máj. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!