Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fényvédő zsíros bőrre, smink alá?

Miar kérdése:

Fényvédő zsíros bőrre, smink alá?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnátok ajánlani olyan Nektek bevált fényvédőt, ami zsíros bőrre is megfelelne, tudok rá sminkelni, és nem fénylik tőle az arcom, nem mozdul el rajta a smink stb. és nem is őrülten drága?

2022. jan. 30. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Eucerin oil controlról elég jókat hallottam csak nehéz beszerezni, személyesen nem próbáltam, az elyn's lab holy grail is nagyon matt, nem tudom milyen rá sminkelni, viszont nekem hagy egy kis fehér réteget, de ha rásminkelsz akkor nem számít, viszont legalább matt, ezek ilyen közép árkategóriák, sajnos az olcsóbbak nekem mindig zsírosak voltak
2022. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

En is az eucerint hasznalom, en szemelyesen veszem gyogyszertarbol, altalaban van.

Baromi jo erzes a boron egyebkent, konnyed, nem hagy reteget maga utan es gyonyoruen lehet ra sminkelni.

2022. jan. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Canmake Mermaid Skin Gel a legjobb szerintem.

Eucerin Oil Controljában az inci első helyei között van az Alcohol Denat. Semmiképp nem kennén a zsíros bőrömre.

2022. jan. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Eucerin Oil Control nekem is bevált.
2022. jan. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Revoxot nézd meg,nekem bevállt.
2022. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, akinek tenyleg zsiros a bore, annak a revox szerintem nem lesz jo. En is probaltam, de hagy egy kis reteget/ nehez erzest maga utan, sminkkel egyutt nagyon fullaszto.
2022. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!
2022. febr. 4. 01:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!