Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A koreai kozmetikumok ellen...

A koreai kozmetikumok ellen van bármilyen ellenérv?

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok a tudatos bőrápolás terén, de amikor elkezdtem keresgélni, hogy létezik-e más is a szokásos glicerin-kőolaj-parfüm tengelyen kívül, akkor végül a koreai termékekhez jutottam, és így első blikkre teljesen odavagyok értük, tökéletes inci, rengeteg hatóanyag, főleg nyugtatóak, de nem az a típikus minden gyógynövényt vágjunk bele, ami eszünkbe jut, hanem úgy "normálisan". Mindezt nagyjából hasonló áron, amennyibe egy "nyugati" ilyesmi minőségű kozmetikum kerülne. Van bármi ami ellenük szólna? Pl. egy lazább kozmetikai szabályozás. De pl. szalicilsavnál arról olvastam, hogy még szigorúbb is, csak 0,5% lehet a termékeikben...

2022. febr. 9. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
33%
igen
2022. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Isntree márkánál jártam úgy, hogy nagy mennyiség volt, de rövid PAO. Azt is úgy kellett kinyomoznom az interneten, mert nem tüntették fel a tégelyen, csomagoláson. Szóval rám romlott egy-két dolog így.


Emiatt elpártoltam a koreai cuccoktól.

2022. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!