Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frufru mellet érvek, és...

Frufru mellet érvek, és ellenérvek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék frufrut (teljes, nem oldalfrufru) , de félek, hogy később megbánom. Mennyire macerás? Hogyha nem tetszik, el tudom valahogy tűzni, amíg megnő? Azt mondta a fodrász, hogy nekem jól állna, csak sok gond van vele. Pl nagyon hamar megnő. De azt anyukám is letudja vágni, nem olyan bonyolult, nem? Előre is köszönöm a válaszokat.


14/l



2013. aug. 27. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
El tudod tűzni. Szerintem nem macerás, én magamnak vágtam mikor volt. Nagyon szerettem szerintem vágasd le :)
2013. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát legrosszabb esetben lesz egy rossz frizurás tapasztalatod, na puff.

Amúgy ha valakinek hülyén áll, az ciki. Ha nem tudod beszárítani, akkor is. Ha forgód van a hajad elején, felejtsd el, mert egy rémálom lesz. :D Na meg ha zsíros a bőröd és a hajad alapvetően, akkor sanszos, hogy pattanásos lesz alatta a homlokod. Meg engem pl halálra idegesített, suliban alig vártam, hogy hazaérjek és elcsatolhassam, de végül megszoktam pár hónap alatt, aztán inkább oldalfrufrum volt, most meg épp semmilyen. :D

De egyszer ki kell mindent próbálni. :D Azért ez nem egy olyan dolog, amin nem lehet változtatni később.

2013. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 és fél évig volt telifrufrm, sőt, kb 3 évig kisebb koromban is. Ha valakinek jól áll, akkor megéri, nincs vele egyébként annyi macera. Vágni kell, de nekem anyukám simán meg tudta csinálni. Mostanra már visszanövesztettem, de ha nem nyirattam volna fel oldalt a hajam, akkor még maradt volna :) Májustól mostanra merem mondani, hogy oldalfrufrum nőtt, de havonta pici lett belőle vágva. Ha nem jön be, hátratűzheted, és pár hónap alatt egy csinos kis oldalfrufru lesz belőle. Bár én nagyon szerettem, adott egy kis keretet az arcomnak :)
2013. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én megbántam az elöl frufrut. Alig lehetett eltűzni, iszonyat hülyén állt, hamarabb zsírosodott mint oldalt a hajam, sokszor kellett mosni a végén hajamat... Aztán egy szép nap elválasztottam a frufrumat és megváltozott az életem de tényleg :D
2013. aug. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A frufru alatt az arcod nem jut levegőhöz, és így pattanásos lehet a bőröd alatta.
2013. aug. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nagyon szeretem a fufrumat. Egyáltalán nem bántam meg, hogy levágattam. Igaz, pattanásos lett alatta a bőröm (de lehet, hogy a kamaszkor is rásegített),de legalább eltakarja őket. Elég 1-2 havonta vágatni, sőt ez anyukád is megtudja csinálni. Én nekem 3 évig volt telifufrum, most oldalfufrum van, de majd tervezem ,hogy vizzatérek a telire. Én nem bántam meg,hogy vágattam, és szerintem Te sem fogod. Majd írj, hogy hogy döntöttél!
2013. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!