Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináltam rosszul?

Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nekem eddig mindig szép dús és fényes hajam volt. Nem tudom hol rontottam el. Festve ugyan mindig volt, de ez is inkább sötétebb barnára. (Fodrász csinálta)

3 hónapja elhagytam a hajfestést (hisz a hajam dobta ki a hajszínt, kb 2 hétig maradt meg a hajamban a barna.) Azóta hullik a hajam erősen, és fénytelen, sőt durva. A sampon ugyan az, mint amit ezelőtt használtam(eddig ez a legjobb a hajamra). Nagyon szomorú vagyok miatta, mindig büszke voltam a hajamra. Festeni pedig azért festettem,mert vörös a hajam és azt nagyon utálom, de így még úgy se jó. Se a szín se az állapot. Segítsetek mit tudok tenni ez ellen?


2021. dec. 30. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinaltass egy labort. Nagyrutin, tsh, t3, t4 mindenképp. A pajzsmirigy szet tudja bszni a hajat. Esetleg góckutatas.
2021. dec. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány, télen leginkább az okozhatja. Esetleg valami gyulladás van a szervezetedben. Pl. lyukas fog.
2021. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jövőre csináltatok labort😊.Hála a másik büszkeségem a fogaim😊
2021. dec. 31. 23:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!