Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez természetes vagy én csinált...

Ez természetes vagy én csináltam valamit rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Intim borotválással kapcsolatban szeretnék véleményt kikérni! 27 éves nő vagyok, régóta borotválom az intim területet, most hogy megnéztem észrevettem hogy barnább lett a bőröm az ajkak mellett, és nem tudom hogy ez normális e, a borotva miatt alakult így ki, mert kikezdte a bőrt, vagy túl sokszor húzom át rajta és megvastagszik a bőr vagy mi történt... Van itt valaki aki tudna erre mit mondani? Intim mosakodót kenek rá és úgy borotválkozok fürdés közben, utána nem kenem be semmivel...



2015. ápr. 16. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem az a rész mindenkinek barnább, mert "barlangos test", és az összehúzódott bőr sötétebb.
2015. ápr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előtte is olyan volt,semmi köze a borotváláshoz. Nem tudom gyereked van e,de terhesség alatt is besötétedhet.
2015. ápr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!