Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A 13 éves lányomnak fog még...

A 13 éves lányomnak fog még sötétedni a haja?

Figyelt kérdés
A lányom eléggé világos szőke hajjal született, viszont az évek során közép/sötétszőke lett. Most nemrég lett 13 éves, és világos barna haja van. Vagyis a haja teteje már normálisan barna a vége inkább sötétszőke (legvége) sötétedhet ez még esetleg sötétbarnára? Vagy ha nem is annyira sötétre legalább valami középbárnára? Azért mert ő nagyon szeretne barna hajat.

2021. dec. 30. 10:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is tejfölszőke voltam kb kamaszkorig (még a szemöldököm is) amikor elkezdett sötétedni a hajam. Most vagyok 30 és a hajam olyan középbarna, 1-2 helyen világosabb az árnyalat. Rég nem látott rokonok mindig meglepődnek, hogy hol van a szőke hajam. :D Nem tudom mikor állt le pontosan a folyamat, talán olyan 5-6 éve a régi képeket nézve .
2021. dec. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Hát akkor remélem neki is bebarnul, úgyis állandóan a festessel jön.
2021. dec. 30. 16:01
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Bár én férfi vagyok, de nekem szalmaszínű szőke hajam volt és 16 éves koromra sötétbarna lett. 31F
2021. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát remélem akkor nálunk is így lesz.
2021. dec. 31. 10:49
 15/16 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok. Óvodás koromban konkrétan világított a fehér hajam, most pedig sötétszőke/világosbarna. Nekem folyamatosan változik... Télen sötétebb, nyáron világosabb; folyamatosan ingadozik. Van rá esély, hogy még barnulni fog, de nagyon sötétre ne számítson szerintem. (Én most vagyok 16)
2021. dec. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#15

Hat ki tudja igazából. Ha megnézed az előző válaszokat látod, hogy valakinek eléggé sötét lett. Neki meg sosem volt az a tejfölszőke haja. Maximum amikor baba volt, de akkor sem volt annyira nagyon szőke. Inkább volt kicsit sötétebb beutese.

Most azt szokta kérdezgetni, hogy amire megy középiskolába (6. osztályos) barnulhat - e a haja még.

Szerintetek addig fog barnulni úgy, hogy teljesen az legyen? Középbárnára vagy ilyesmi?

2021. dec. 31. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!