Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » S. O. s! Tudnátok mondani 13...

S. O. s! Tudnátok mondani 13 éves lányomnak írni ide szépségápolási tippeket vagy akármilyen tippeket?

Figyelt kérdés
Szépség ápolás,pattanás,egyébre.(akár tanulási tippet is lehet)

2016. aug. 28. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen nagyon szivesen.

Pattanás:

- 1tk szódabikarbóna

- 1tk frissen facsart citromlé

- 1tk méz

Összekeverni (kevés lesz de pont elég) és az arcon hagyni 5-10 percig.

Vagy pattanásra még tudnám ajánlani az Ilcsi fekete szappanát (lehet hogy kicsit drága de megéri. Nagyon pattanásos VOLT az arcom és semmi ilyen pattánás elleni bigyó nem használt ellene. Azokban csak szalicil sav van ami kicsit összehúzza. Kipróbáltam és egy hét után már látható volt az eredmény. 1 hónap után ELTÜNT. Pedig nagyon durva pattanásaim voltak amikkel nem nagyon lehetett mit csinálni)


Most más nagyon nem jut eszembe mindenféle tippekkel kapcsolatban de ha van valami konkrétabb dolog (fogyás, smink, zene, suli stb) amihez kéne tipp irj privátot és szívesen segìtek

12/L

2016. aug. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pattanásra nekem leginkább az arcszesz jött be, nagyon szépen leszárítja 1-2 napon belül, esetleg még a fogkrém hatásos. Ha kiszárad a bőröm, 30-60 percre mézet rakok rá, az nagyon szépen rendbe hozza.

Szem alatti karikákra reggel hideg vízzel mosakodás + este két szelet uborka 20 percre.

Ezen kívül C, B, D vitamint, sörélesztőt illetve vasat szedek, amitől a bőröm is szép sima, a körmöm sem töredezett, és a hajam is hosszú, egészséges :)

17L

2016. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. aug. 29. 12:52
 4/6 anonim ***** válasza:
FOGRÉMET NE! Egy bőrgyógyász nyilatkozott az interneten h nagyon káros tud lenni ha egy gennyes vagy piros pattanásra felviszed és bevízesíti szval szerintem ne . Almaecet összekeverve vízzel kis tonik nagyon jó :)
2016. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. aug. 29. 19:01
 6/6 anonim ***** válasza:

A teafaolaj nekem nagyon sokat segített 😊

Fél dl vízbe kell tenni 10-15 cseppet!, és ezzel kenegetni az arcod, vagy ahol a pattanásos vannak 😊

(gyógyszertárban lehet beszerezni)

2016. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!