Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A 13 éves lányomnak fog még...

A 13 éves lányomnak fog még sötétedni a haja?

Figyelt kérdés
A lányom eléggé világos szőke hajjal született, viszont az évek során közép/sötétszőke lett. Most nemrég lett 13 éves, és világos barna haja van. Vagyis a haja teteje már normálisan barna a vége inkább sötétszőke (legvége) sötétedhet ez még esetleg sötétbarnára? Vagy ha nem is annyira sötétre legalább valami középbárnára? Azért mert ő nagyon szeretne barna hajat.

2021. dec. 30. 10:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt, most vagyok 30 es teljesen bebarnult.
2021. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is barnult még 13 éves korom után egy kicsit, de én meg szőkítem :D Bárcsak olyan maradt volna, mint gyerekkoromban. Azért sötétbarna biztosan nem lesz neki, de középbarnára van esély.
2021. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mikorra barnult be teljesen és most mennyire barna? Tudnál képet linkelni amihez hasonlít a színe ha nem túl nagy kérés.
2021. dec. 30. 11:04
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem pont is volt, mint a lányoddal

Annyi különbséggel, hogy a nagypapámtól örököltem némi vöröset. De nem nagyon látszott

Aztán kb 13 éves koromba nyáron nagyon" kijött" a vörös

És ilyen vöröses sötétsuőke lett

Kb 15 éves koromra lett meg ez a mostani sötétsége

2021. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szőke voltam egészen 12 éves koromig. Aztán elkezdett barnulni a hajam nekem is de 14évesen valamiért megállt a barnulásba.


Fél évig ilyenkor nőtt a hajam de semennyit sem barnult.


Ilyenkor elég furán nézett ki ezért a szőke részét levágattam a hajamnak.

Kicsit nehéz volt mert a vállamig le kellett vágni de utána már a tövétől ugye teljesen barnán nőtt a hajam.


Azóta nyáron szőkül kicsit de az is a nap miatt csak

2021. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 16 éves koromra világos barna lett. 30 éves koromra sötét barna. 40 felé már szinte fekete.
2021. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor végül barna most a hajad #5?
2021. dec. 30. 11:41
 8/16 A kérdező kommentje:

#4

Nekünk nincsen vörös csaladtagunk, én szőke vagyok, apuka és a többi családtag barna, esetleg a testvérem kicsit szőke még, de az ő gyerekei mindketten barnák lettek. Valamint a fiam is sötétbarna.

2021. dec. 30. 11:43
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#7 igen barna a hajam teljesen.


Régi családtagok meg is szokták jegyezni hogy festéstől ilyen e de magától lett ilyen

2021. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

4#vagyok

Tesóm lánya teljesen szőke hajjal született.

Aztán kb 10 évesen kezdett picikét sötétedni,de tényleg nem olyan észrevehetően.

És kb 12,3 évesen kezdett látványosan barnulni,kb 16 éves koráig sötétedett,most olyan közép barna a haja.

Érdekes,a tesóm fekete hajjal született,és abból szőkült ki,közép szokére kb. A férje pedig világos barnás-szőkés hajú.

A két fiú fekete hajú 🤷🏻‍♀:D

A lányt pedig ügye írtam

2021. dec. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!