Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vágja le sok lány a...

Miért vágja le sok lány a haját, ha valamilyen változás jön az életében?

Figyelt kérdés
Elég sok lány ismerősöm van és már nem egynél láttam, hogy levágta a haját, pl mikor szakított a pasijával, vagy iskolát váltott, vagy elköltözött, stb. Szóbal mikor valamilyen változás jött az életében.

2021. dec. 15. 11:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Egész életében olyan volt neki, akkor kezdte el növeszteni, mikor komoly lett a kapcsolatuk.
2021. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%

Sosem értettem ezt a párom nem engedi dolgot. Az én testem, azt teszek vele, amit akarok, ha nem tetszik, keresek mást.


A kérdésre: azért vágattam le leginkább 2013-ban, mert ronda volt már és nőietlen. Változást is akartam, de nem volt akkor semmi olyan konkrét nagy dolog. Az a típusú nő vagyok, aki sokkal nőiesebb, fiatalosabb és szebb lett rövid hajjal, hosszúval fiús, deszkás lány benyomását keltettem. 20 felett már komolytalannak és nőietlennek éreztem.

2021. dec. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Utolsó. Milyen lett pontosan?
2021. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13.: Bocsi, hogy csak most írok, 2013-ban, mikor először levágattam, valami ilyesmi fazont hordtam, csak sötétvörös színben:

[link]


Nagyon imádtam, elképesztően jót tett, főleg ahogy előtte kinézett... Utána még rövidebbre vágattam, ironikusan pont nem egyszer én is Ginnifer Goodwin frizuráját alapul véve, ahogy itt is említette őt egy kommentelő. :) 8 év (lassan 9) telt el azóta, és maradtam rövid haj párti.

2021. dec. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy a másik oldalt is képviseljem, nekem pont ellenkező a tapasztalatom. Mondtam a páromnak annó, hogy marhára bejön a változás. Például ha nagyon hosszú hajat egyből rövidre vágat. Kb a melle aljáig ért neki, majd egyik nap felhívott, hogy levágatta rövidre. Ez abban merült ki, hogy vállig érőre vágatta…:D 1-2 embernél az alapokat kéne néha tisztàzni úgy érzem, sokan mondják, hogy rövid hajat hordanak. Már elnézést, de a rövid nálam egy pixit-t jelent, sokkal nem hosszabbat. Minden más közepes vagy félig hosszú. Aztán szakítottunk nyilván kitalálhatjátok, milyen rövid lett utána a haja. Ezt miért csinálják a nők inkább azt magyarázzátok meg? Minden tisztelettel :)
2021. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kedvencem ez, pont múltkor láttam egy amerikai lányt, akinek ilyen hajas csatornája van, hogy juj, de izgul, rövid lesz a haja... derékig érőből kb 10 centit levágtak és megtépték kicsit.
2021. dec. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
#15 milyen lett neki ha szabad kérdeznem?
2021. dec. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!