Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vágja le sok lány a...

Miért vágja le sok lány a haját, ha valamilyen változás jön az életében?

Figyelt kérdés
Elég sok lány ismerősöm van és már nem egynél láttam, hogy levágta a haját, pl mikor szakított a pasijával, vagy iskolát váltott, vagy elköltözött, stb. Szóbal mikor valamilyen változás jött az életében.

2021. dec. 15. 11:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kell egy kis változatosság, és így teszik túl magukat a dolgokon.
2021. dec. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Mert ha valaki úgy érzi, nem tudja kontrollálni az életét, jó érzés legalább a külsődet kontrollálni.

Vagy egy szakításnál ez az “elengedés” szimbóluma is lehet (mert ahhoz is nagy elhatározás kell, hogy a több éve növesztgetett hajadtól megválj).

Például.

2021. dec. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Én sem értem,de én inkább azt nem,hogy akárhány ismerősöm levágatta a haját,egy hét múlva már növeszti. Akkor miért vágatta le??
2021. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
Ezzel jelzem, hogy szabad préda vagyok.
2021. dec. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Sok esetben már előtte is le akarta vágatni, de a pasi ezt szerette benne, szóval meghagyta.


Iskola, munkahely váltás meg ideális a stílus váltásra. Úgyse ismernek még, a mondjuk kicsit nőiesebben öltözöl, nem fog feltűnni. Sőt, sok helyen kicsit idomulni kell az új szerephez.

Pl pincérnőként fel kellett kötni a hajat, de az irodai munkához már nem.

2021. dec. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Egy változás az életbe amit sosem mertünk máskor kipróbálni vagy meglépni.


4 éve költöztem el egy nagyvárosba és akkor megfogadtam hogy eladományozom a hajamat mert új hely, senki sem ismer. Azóta megnövesztettem én is. (azért vágattam le mert másokon akartam segíteni)

Nekem nagyon nagy megkönnyebbülés volt az érzés

2021. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

#3

Azt nem tudom, hogy más miért, de nekem pl. meg kellett szabadulnom a festett-szőkített-melírozott-göndörített rossz állapotú loboncomtól ahhoz, hogy szépen megnöveszthessem. Elhatároztam magam, levágattam rövid "pixie" fazonra, és úgy kezdtem növeszteni, többé nem "kínoztam". Mostanra derékig ér és szép egészséges. Előtte ronda töredezett, lestralált volt, nem lett volna szép hosszabban se.

2021. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%

Én is erre keresem a választ.

3 hónapja szakítottam a barátnőmmel. Erre ő levágatta a haját nagyon rövidre.

Erről én nem tudtam.


Majd újra összejöttünk de csak írásba beszéltünk és amikor megláttam rövid hajjal el sem hittem

2021. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Nekem sok barátnőm van, akinél az a helyzet, mint amit az 5-ös mond, hogy a párjuk "nem engedi".


Egyik barátnőmnek eszméletlen jól áll a pixi (gondoljatok Ginnifer Goodwin-ra), de a férjének a hosszú haj tetszik. Szerintem asszonyos vele, neki se tetszik, nekem mindig küldözget rövid hajakat, hogy bárcsak olyan lehetne.

2021. dec. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%
#9 honnan tudjátok hogy jól állna neki?
2021. dec. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!