Mi legyen a hajammal?

Figyelt kérdés

Januárban volt szokitve a hajam feketebol lett sötét barna rá egy hónapra meliros szokítésen voltam (vagy nem tudom hogy mondjam) azután persze eléggé eltört a hajam ami derékig erő volt (de mondjuk nagyon ritkán is jártam fodrászhoz) szoval le vágtam mellig erőig.

Most eléggé ki szívta a nap és szökés vöröses már eléggé világos csatolok egy képet👇

Viszont én szőkére szeretném és ezért kertem egy idő pontot egy újabb szőkítésre, de most eléggé tehetetlen vagyok mert nem tudom mi legyen mert már nagyon régóta szeretnek szoke hajat csak a hajam nem tudom mennyire bírná. Ti mit mondtok?☹️

Másik kérdésem pedig hogy lehet kérni fodrasznal olyat hogy 3% oxival szokitsen szoval hogy annyira ne törje meg a hajam? És akkor max kicsit lesz világosabb és akkor szép lassan kapom meg a szoket és akkor még a hajam is megmarad



2021. szept. 7. 10:16
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a mostani hajszinem kicsit csúnya ezen a képen mert fel volt kontyolva😅

2021. szept. 7. 10:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép így a hajad.

Csak egy felvetés, mi lenne, ha egyelőre nem oxiznál, mert az akárhány százalékos, rönkre fogja tenni a hajat. Szerintem, mivel nem rég vágattad le, elég sokat belőle, így pihentesd egy darabig, max festesd be a legvilágosabb szőkével.

2021. szept. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Képen meg nagyon jön át de az a baj hogy foltos☹️Köszönöm lehet az lesz akkor hogy csak simán be festettem
2021. szept. 7. 10:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan csinálják, akkor annyira nem károsodik, hogy le kelljen vágni. De az biztos, hogy nem lesz annyira puha, selymes, mint szőkítés nélkül. Szerintem egyébként már elég világos és teljesen szőke a hajad, úgyhogy én nem nyúznám. Nekem tetszik a jelenlegi hajad a kép alapján.
2021. szept. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmi hajat szeretnek

2021. szept. 7. 11:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tiéd is ilyen. Talán kicsit hamvasabb a képen lévő, de ez a fényektől is tűnhet annak, mert nem teljesen hideg árnyalat ez sem.

Ez egy frissen és profin formázott frizura. Ha a tiéd is meg lenne így formázva, akkor máris jobban hasonlítana rá.

2021. szept. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!