Mi legyen a hajammal?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom mit csináljak, tanácsot szeretnék kérni.

Régen szép hosszú barna hajam volt.

Azóta állandóan el lett rontva a sok szőkítéssel.

Most már ott tartok hogy váll alá érő kicsit, és ilyen ombrés, de már kopott a szőke mert elég régóta nem festettem. És most vékony meg nem hosszú.

Mit kezdjek vele? Menjek el fodrászhoz és fessük be vissza barnára aztán ápoljam megfelelőén és úgy majd jobban nő?

Tényleg nagyon növeszteni akarom. Kb egy hete szedek ilyen sörélesztőt meg magic hair kapszulát.

Szóval, aki ért hozzá meg tudja mondani ilyenkor mit kell csinálni?

Előre is köszi

17/L



2020. máj. 3. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Döntsd el, milyen színűre akarod festeni a hajad. Én egyszer jártam úgy, hogy túl rövid lett, rendeltem emberi csatos póthajat, ami színben passzolt a sajátomhoz, nem túl hosszút, reggelente becsatoltam, kb azzal járkáltam egy évig, alatta meg tök jól megnőtt a sajátom. Csak ne vasald
2020. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Ne festesd át mert az ugyan úgy roncsolja a hajat. Ne is vasald.


Ápolgassad. Jó minőségü sampon és balzsam. Hajpakolások és olajok.


Ha megnő egy kicsit akkor a roncsolt részt vágasd le.


De hogy újra szép legyen minimum 1 évet várnod kell.

2020. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Én nem sörélesztőt szedek, hanem sört iszom, a fejemet meg alapból tövig borotválom.
2020. máj. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
DM hajvitamint is ajánlom.
2020. máj. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

Először is, a tönkrement hajra a nullásgép a legjobb.

Utána tudod majd szépen újra növeszteni a hajadat egészségesen, az eredeti színével.

2020. máj. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%

#5 Igen, nyilván kopasz akar lenni a kérdező.... Komolyan, nektek ez valami fétisetek? Minden hajas kérdés alatt van egy kommentelő, aki folyton azt ajánlgatja, hogy legyen kopasz.


Kérdező: ne fesd vissza, az is roncsolja valamennyire. Keress jó minőségű sampont, balzsamot (ne a drogériásakat), hajpakolás, hajolaj stb. A töredezett vég már nem lesz jobb, de ahogy nő, majd le tudod vágatni a töredezett részt. Vasalni egyáltalán ne vasald és ha a hajszárítót is el tudod hagyni, az még jobb, csak arra figyelj, hogy ne fázzon meg a fejbőröd.

2020. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!