Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal,...

Mit csináljak a hajammal, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

A hétvégén termálfürdőben voltam és a kalóros víz teljesen tönkre tette.

Azóta megmostam balzsammal és samponnal, de még mindig csúnyácska.(jobb egy fokkal, de még igy se jó)

Milyen olajat vagy bármit tudnék kenni rá, amit itthon megtalálok és jobb lesz tőle?


2019. máj. 27. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a kókuszolajat/zsírt. Hajmosás után a még meleg törölközőszáraz hajra vidd fel, hagyd rajta legalább 30 percig, utána moss megint alaposan hajat. Jót fog tenni.
2019. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogyan az előző hozzászóló is írta, kókuszolaj. Rajtahagyhatod éjszakára is, aztán megmosod. Nekem az is beválik ha csak egy sűrű balzsamot hagyok rajta hajmosás után és várok egy fél órát, mielőtt kiöblítem. Illetve beszerezhetsz hajolajat, Loreal vagy Garnier, mosás után száraz hajhosszon.
2019. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hajvitamin
2019. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!