Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hidrogénszőke...

Mit tegyek a hidrogénszőke hajammal? Festjem barnára az egészet?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve nagyon-nagyon világos hajam van, de meguntam már, és borzalmas a hajam állapota, annak ellenére, hogy mindig használok balzsamot, kókuszolajat, hajvégápolót.. Most jelenleg le van nőve 2 cmre, előzőleg szerettem volna bele barna tincseket, hogy sötétebbnek hasson a hajam, de valójában az tetszik a legjobban, mikor a sötétszőke hajamba szőke tincseket rakott, de az nem lesz jó, ha befestem, és abba a tincseket, mert a barnát majd alapból ledobja. :( De arra is gondoltam, hogy csak befestem barnára és lesz ami lesz. Töveket nem szeretném kihidrogénezni most már.
2019. máj. 18. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
yepp, mesterséges intelligencia
2019. máj. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy fodrászt, hogy mit javasol. De szerintem meg tudja csinálni, hogy csak egy részét festi barnára. Ezt magadnak is meg tudod csinálni, ha ügyes vagy.
2019. máj. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kérdeztem a jelenlegi fodrászom, de ő azt mondta, hogy ha le van nőve, akkor kinkell hidrogénezni, és úgy rá a barnát, de azt akarom, hogy egybe olvadjon a töve és a melír. Persze azt is megkérdezte, hogy nem szeretném-e lilára :D
2019. máj. 18. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy normalis fodrasz siman rafesti a natur szinedet a szoke reszre atmenetbe, ugy, hogy eloszor sotetebb lesz a lenott resz, majd ahogy kopik a festes vissza a natur szinedhez kozelire fog kopni es lefogod tudni noveszteni.

Hofeher/ezust hajjal csinaltam ezt :)

2019. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem fehér volt a hajam, annyi, hogy sötét szőke kész festéket használtam, amíg el nem fogyott a szőkítés a hajamból. A barnát ledobta, és bezöldült, ezért volt inkább a sötétszőke(pasik már barnának nézik)
2019. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!