Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hidrogénszökére festeném a...

Hidrogénszökére festeném a hajam, hogyan?

Figyelt kérdés

Üdv.


Először is kezdeném azzal hogy milyen is a hajam: [link]


A tetejét befestetném szerdán mert érdekel hogy milyen lenne, kövi hét hétfőig úgy se megyek sehova. Viszont előbb érdekelne hogy létezik e olyan festék amit letudok mosni idő után? Csak hogy lássam jól áll e a hidrogénszőke. Illetve mi a folyamata annak hogy befessem? Sose csináltam még. Ha jó, akkor rendes festékkel csinálnám meg.


Köszi szépen előre is, kellemes napot.



2016. márc. 21. 18:57
 1/9 A kérdező kommentje:
ja közben olvasgatva fogalmam sincs hogy nekem mi kell, platina vagy hidrogén. [link] ilyesmi kellene.
2016. márc. 21. 19:04
 2/9 anonim ***** válasza:
Nehh. A szőke NEM festi,hanem leszívja a hajat. Lebontja a szín pigmenteket. Minél világosabb szőke,annál jobban szívja ki a haj színét. Ezért a "befestem a hajam szőkére" valójában azt jelenti,h leszivatom a hajam szőkére. Nem színt ad,hanem színt vesz el. És nem,nem létezik kimosható szőke hajfesték.
2016. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Valami csaj baratnod nincs? Kerd meg o biztos befesti neked
2016. márc. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szóval ha most akkor leszivatnám a hajam, akkor sose kapom vissza az eredeti hajszínem?
2016. márc. 21. 19:12
 5/9 anonim ***** válasza:
De visszakapnád,amint lenő. De a festett haj,igen, az úgy marad. Nem kopik ki. Egyedül a saját színednél sötétebb kimosható festékekkel lehet megszínezni úgy,h kijöjjön.
2016. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aj ez így eléggé rizikós. Viszont ez a lenő dolgot se igazán értem..tegyük fel féltávnál a haj akkor átmenetes lenne? Egyik része szőkésbarna (eredeti), másik pedig hidrogén?
2016. márc. 21. 19:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. A hidrogén hidrogén maradna,a saját hajad pedig eredeti színű. Nincs átmenet.
2016. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ja igen, erre gondoltam én is. Néztem képeket hogy nézne ki. jesus. Akkor hagyom is az egészet. Köszi szépen a segitséget.
2016. márc. 21. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen hajjal tényleg az a gond hogy lenő, és a lenövés kb 1 hét után már látszik, szóval hetente kéne szőkíteni a hajad hogy normálisan nézzen ki... ja meg persze sárgul is, szóval külön erre való sampon, hajpakolás kell... tiszta macera. És amúgy nem tűnsz egy babaarcú modellnek, szóval nem valószínű hogy jól állna.
2016. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!