Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megcsináltassam vagy nem?

Megcsináltassam vagy nem?

Figyelt kérdés
Tetszik egy haj amit pár napja még ki nem állhattam, vagyis hát nem nagyon keltette fel az érdeklődésemet. A minap instán hajas videókat nézegettem és megláttam egy ombre vagy "balayage" videót, ami nagyon megtetszett. A legtöbb ombre haj nem tetszik mivel számomra olyan csibesárgának hat meg olyan narancs színű az átmenet benne, de ez az ombre világosabb mondhatni a legvilágosabb. Nem tudom hogy ez most egy hirtelen fellángolás, mert ezelőtt még nem is gondolkodtam hidrogénszőke hajon, főleg nem ombrén. Szóval most nem tudom mit tegyek!? Tetszik meg jól is állna de félek attól hogy tönkre fog menni a szép hosszú hajam...mondjuk ápolni tudnám rendesen, de nem tudom hogy mit szólnának az emberek(barátaim,ismerőseim)mondjuk meglepődnének az biztos. Szóval igen akarom is meg nem is... Amúgy ilyesmi tetszik: [link]

2016. okt. 28. 22:01
 1/4 A kérdező kommentje:

**vagy ne?

[link]

2016. okt. 28. 22:08
 2/4 anonim válasza:
100%
Várj még legalább egy hétig, és ha akkor is meg akarod csináltatni, akkor hajrá c:
2016. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben és köszönöm!👍🏻
2016. okt. 28. 22:30
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
És ha megcsináltatod inkább szánj rá többet minthogy valaki elrontsa es egy szep vonal legyen a hajadban
2016. okt. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!