Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mi legyen a...

Szerintetek mi legyen a derekam aljáig érő hajammal?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok?

2021. márc. 31. 03:21
A kérdező szavazást indított:
Sokkal rövidebbre vágás
Kicsit rövidebbre vágás
Stagnáljon
Legyen akkor már fenékig
63 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Kopaszra. Én megtettem ősszel, imádom azóta is 🙂
2021. márc. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha nagyom rovidre vagod, akkor el tudod adomanyozni/adni a hajad. :)
2021. márc. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
en levagatnam mondjuk hatkozepig erore. az is eleg hosszu meg, de nem a kezelhetetlenul hosszu, zavaro kategoria.
2021. márc. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy mivel érzed jól magad, vagy hogy mi áll jól neked. Mit lehet tudni rólad? Hány éves vagy?

Ha tetszik és akarod, vállalj be egy radikális váltást, és vágasd le nagyon rövidre.

2021. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket. 27 vagyok, inkább kislányos arccal, stílussal
2021. márc. 31. 13:50
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Ahhoz szerintem nagyon aranyosan tud kinézni egy egészen rövid, akár tüsi frizura is 🙂
2021. márc. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha szép arcod van, a sokkal rövidebbre vágásra szavazok. Te mit szeretnél szíved szerint?
2021. márc. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Gyakran változik, hogy mi tetszik meg. Vannak ismerősök, akik a mostanit kritizálják, de vannak, akik nem szeretnék, hogy vágassam. Viszont lehet, tárgytalan is, mire kinyithatnak a fodrászok, és időpontot is kapok, már rég rá fogok ülni (nem bízom a húsvét utáni nyitásban). >.<
2021. márc. 31. 14:51
 9/12 Metionin ***** válasza:
100%

Nekem is akkora most, nem tervezem levágni amíg rá nem ülök. De akkor szerintem könyökig visszavágatom, hadd frissüljön.

A saját hajadról neked kell dönteni, mi tetszik, mit szeretsz, milyen az állapota. Ha látod hogy már vékonyodik, vágass belőle de ha nem, akkor simán hagyd meg vagy növeszd amilyenre szeretnéd. De csak a kritizálók miatt ne vágass.

2021. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 jpeter1 ***** válasza:
100%
Az én párom is kislányos alkatú,hosszú hajú. Sokszor ilyen stílusban öltözködik. Rakott miniszoknya és két fonott copf. Nagyon jól áll neki.
2021. ápr. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!