Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan akadályozzam meg az...

Hogyan akadályozzam meg az intim rész borotválása utáni kipirosodást, viszketést?

Figyelt kérdés
Hiába radírozom le, használok borotvahabot, testápolózom, akkor is borotválkozási utáni 2. Napon elkezd viszketni a bőröm, kipattog és piros utána kb 3 napig. Nagyon kellemetlen legszívesebben lemarnám a bőrt. Borotvából is pedig direkt 5 pengést használok, hogy minél kevesebb borotvahúzást kell ejtsek. Heti 1x borotválom, próbáltam már,hoy tovább kihúztam 2 hétre kíváncsiságból de akkor is ugyan ez volt probléma. Sajnos ahhoz túl szegyenlős vagyok hogy intimgyantáa menjek.
2021. aug. 22. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Akkor a megoldás, h csak vágd nagyon rövidre. Ápolt, és semmi ilyen jellegű problémát nem okoz.
2021. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
én is szoktam így járni. már nem használok borotvát, hanem csak géppel nullásra vágom. vagy használj szörtelenitő krémet.
2021. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
És az nem opció hogy megpróbáld magadnak csinálni a gyantát? Én is úgy szoktam.
2021. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3: milyen gyantát használsz? Melegítőst vagy gyantacsíkot?
2021. aug. 22. 19:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Cukorgyantát
2021. aug. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki rá az aloe vera sprayt nekem bevált
2021. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is 100 féle testápolót próbáltam. Ami nekem segít nyaraláson a tengervíz, a napozás, valamint egy ideig Neutrogena Hydro Boost kremer használtam, aztán most Neutrogena Deep Moisture, ez egy fokkal jobb. Sokan esküsznek körömvirág krémre vagy aloe verára. Nekem a direkt borotválkozás utáni kencék nagyon nem jöttek be... Valami Himalaya-s gabonás krémet is próbáltam, de nem használtam elég ideig. Nézz videókat, hogy kell helyesen borotválkozni, valamint van egy szőr hosszúság ami ideális, nekem pl 5-6 nap, de kinek hogy. Érdemes utána laza bugyit felvenni. Amikor bekened, a szőrnövekedéssel megyegyező irányba próbáld.
2021. aug. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csésszétek meg ezt a nagy borotválási mizériát.

Nem kell leborotválni max fazonra vágni.

Nem véletlen,hogy ott szőrös van funkciója.

Ezért nem kell panaszkodni ha leborotválod mert az kell oda.

Nem kell avval takarózni,hogy igényesség mert max te igényled.

De ha majmolni akarod a trendit akkor hajrá csináld.

2021. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 szerintem mindenkinek joga van eldönteni, akarja-e oda a szőrt, vagy sem. Képzeld, nekem kb egy hét után túl hosszú lesz, viszket, szúr. Aki nem akarja nem fogja borotválni. De én sem kezdem el a másikat cseszegetni, akinek szőrös a puncija, hogy te gorilla, csak mert szerintem meg az a jó ha valaki borotválja...
2021. okt. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kerves 8as! A kérdés nem ez volt. Ha te nem borotválod az a te egyéni döntésed, viszont az én sajátom az, hogy borotválom. Sźamomra így higiénikus a menstruáció és a szükségletek elvégzése szempontjából, valamint nekem így esztétikus. Köszi.
2021. okt. 16. 07:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!