Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak! Ti mivel, és hogyan...

Férfiak! Ti mivel, és hogyan vágjátok le a szőrt a farkatokról? Eléggé zavar....

Figyelt kérdés

Párszor meggyűlt vele a bajom a vágással.


Probáltam borotvával, de párszor megvágtam magam vele.


Probáltam hajnyíróval, de annak meg a kése csípi meg a bőrt.


Elől még hagyján, de a here zacskónál már kényes a bőr.


Szóval egyik véglett se jó.


Valaki pls?


23F



2020. aug. 29. 04:18
 1/5 anonim válasza:
86%
Villanyborotva vagy kisolló.
2020. aug. 29. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Borotváltam mindig. Éles borotvával, bőrt kifeszítve nem kéne, hogy megvágjon, ha helyesen használod persze a borotvát. Hajnyírónak se kéne, hogy becsípje. Valamit nagyon rosszul csinálsz. Epilátor és gyanta pedig merész vállalás lenne.


Borotvához tanács:

Ülj bele egy kád kellemesen meleg vízbe, áztasd magad kb 5-10 percig. Közben tusfürdővel most meg a borotválni kívánt területet. Ha ez megvan kell valami, amin csúszik a borotva és nem irritálja a bőrt. Borotvahab kissé hűsítő odalent, balzsam, tüsfürdő is megteszi. Lényeg, hogy viszonylag jól csússzon a borotva. Aztán felülről szőr növekedésével megegyezően húzod a borotvát. Ha egy húzás megvan, akkor öblíted a borotvát, nem húzogatod oda-vissza őrült módjára. A bőrt pedig mindig feszítsd ki! Zacsi nem sokkal másabb, csak lassabban, óvatosabban csináld, nem kell kapkodni. Borotva pedig mindig éles legyen! Ha érzed, hogy nem megfelelően viszi, akkor váltani kell! Életlen borotvával még könnyebb elvágni magad. Ha megvagy én hideg vízzel öblíteni szoktam, aztán nekem max a hintőport viseli el a bőröm. Túl hosszú szőr esetén nem árt előtte rövidebbre vágni, teljesen sima megoldásért pedig ha végeztél átmehetsz szőrrel ellentétes irányba is. Így 1 felületen max 2-4x mész át. Többszörit mindenképp kerüld, már az a 4 is sok. Jobban sajnos nem tudok segíteni

2020. aug. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat
2020. aug. 29. 06:01
 4/5 anonim válasza:
11%
Pörkölővel.
2020. aug. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon életképes lehetsz, ha már ez is problémát okoz. 😂😂
2020. aug. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!