Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért furcsa érzés a fülem...

Miért furcsa érzés a fülem mögötti rész megmosása után lehajolni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, a megfelelő kategóriába raktam-e.


Szóval úgy szoktam zuhanyozni, hogy bevizezem magam a zuhannyal, majd bekenem magam tusfürdővel, de a puncit és feneket kihagyom. Leöblítem magam, a fülem mögötti részt is megmosom, és ezután mosom csak meg az intim részeket, és ezeket külön leöblítem a végén. De valahogy furcsa érzés, amikor ilyenkor lehajolok megmosni a puncit. Valahogy rossz érzés, hogy csöpög le fentről a víz.Valami oka lehet, de nem tudom, mi az. Ha viszont a fülemet hagyom utoljára, az nem jó higiéniai szempontból. Szoktam úgy is csinálni, hogy zuhanyzás után a mosdónál kezet mosok és ott mosom meg a fülem mögött, de ez nem a legjobb módszer.

Érdekes, hogy amikor hajat is mosok, akkor is a végére hagyom az intim részeket, de akkor nem rossz érzés egyáltalán, pedig a hajam és mindenem vizes. Hajat viszont nem mosok mindennap, olyankor csak zuhanyozni szoktam. A kérdés erre vonatkozik. amikor csak zuhanyzok hajmosás nélkül.


Lehet, hogy furcsán hangzik, de érdekelne, mit gondoltok.


2020. dec. 26. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy mit gondolok?

Azt, hogy hajszárítóval, vagy krokodillal fürödjek?

2020. dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
??
2020. dec. 29. 00:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!