Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy férfi növeszteni kezdi...

Ha egy férfi növeszteni kezdi a haját, annak milyen “lelki okai” lehetnek? 😀 mindig rövid hajú és macsó volt, furcsa hajpánttal látni.

Figyelt kérdés

2020. aug. 10. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ahhoz, hogy valaki változni akarjon nem kell "lelki" ok :D
2020. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
100%
Mondjuk tetszik neki vagy unja a régit és ki akarja próbálni?
2020. aug. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Semmi lelki ok nem kell. Elég szomorú lenne a világ, ha mindenki mindig ugyanúgy nézne ki, mint egy rajzfilmben.
2020. aug. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik jó barátom például azért növeszti most, mert neki nagyon dús és egészséges haja van, és szeretne hajat adományozni.(Ugye így mondják ezt?)

Vagy lehet stílust vált az illetőt. Vagy csak tetszik neki, vagy a párjának tetszik, vagy annak az illetőnek tetszik, akit fel akar szedni. Ezernyi oka lehet annak, hogy egy pasi miért növeszti a haját

2020. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenki kapta a zöldeket köszi. Sztem csak lusta vágatni. 🤷🏼‍♀️
2020. aug. 10. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején azért nővesztettem meg, hogy látványosan lehessen headbangelni vele. Aztán sorozatosan jöttek az elviselhetetlenül meleg nyarak, és megváltam tőle.
2020. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Miért, szerinted hosszú hajjal nem lehet macsó? :D
2020. aug. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hetes, szerintem nem. :P :D
2020. aug. 11. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!