Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a hullámos hajammal?

Mit tehetnék a hullámos hajammal?

Figyelt kérdés
Hullámos, kissé göndör hajam van. Ha kivasalom nem sokkal később, ha ki megyek vele a levegőre, akkor elkezd vissza hullámosodni. Milyen készítményt használhatnék rá, ami tartóssá tenné sok ideig vasalás után? Nem hajlakkra gondolok.
2010. aug. 27. 09:45
 1/1 anonim válasza:

Nekem göndör hajam van. Alapból olyan sampont használok ami egyenesíti, könnyen kisimíthatóvá teszi a hajat és védi párás időbe h ne hullámosodjon be...+ ugye az ehhez tartozó balzsam + kifésülés előtt is szoktam rá fújni hővédőt h ne rondcsolja annyira a hajam a folyamatos vasalás:)

szerintem ezt próbáld ki nálam általába bejön...esőbe viszont már nemvéd semmit:D

2010. aug. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!