Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam göndör/hullámos és...

A hajam göndör/hullámos és mindig kócos hatása van, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Néha olyan rendezetlennek érzem a hajamat, sehogy sem áll :S:( van valaki ilyen helyzetben?
2009. szept. 24. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

dejó neked, hogy hullámos hajad wan:)

tekerd fel összesodort zsebekendőre tincsenként.. és aludj abba.. reggelre nagyon kafa lesz, ha nem tetszik úgyis szombat lesz.. én úgy szoktam, egy fimbe láttam:)

wagy wasald ki néha, jó ha az embenrenk nem szög egyenes haja wan, mint nekem:(

2009. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Az enyém is ilyen.Egy ideig bosszantott,hogy nem tudok mit kezdeni vele.De rájöttem,hogy mindenki irigyli,hogy mennyi hajam van és milyen szép hullámos.Most mér szeretem.direkt összekócolom
2009. szept. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A waxot próbáltad már? Mondjuk ha néhány tincset nagyon vékonyan (azért nem fejtetőtől :P ) bewaxoznál?
2009. szept. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hajmosás után használj mindig balzsamot,de hetente egyszer hajpakolást.

Ritka fogú fésűvel bontsd ki vizesen,hajszárítót ne használj inkább magától száradjon meg.Ja!Vizesen még tegyél rá gondör hajra való hajhabot.(Nem fog szállni)

Szárazon inkább ne fésüld csak az újjaiddal túrj bele egy kicsit.

Alváshoz lazán fondd be,nem fog kócolódni.

Remélem tudtam segíteni.

2009. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!