Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék ha nagyon megbánt...

Mit tehetnék ha nagyon megbántam hogy levágattam a hullámos hajamat rövidebbre?

Figyelt kérdés

Nem annyira tetszik így a hajam most, kétségbe vagyok esve :S Majdnem a mellbimbómig ért a hajam. Loknisan volt hullámos, és most a vállamig ér (mondjuk hosszabb annál) :S:S wáááááá borzalmas :(

Azért kellett levágtanom mert iszonyatosan hullott és valószínüleg azért mert túl hosszú volt a hajam és a hajhagymák nem bírták el :(:(:(


2009. nov. 3. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, majd megvárod míg megnő és tanulsz a hibádból. most zavar, de majd úgyis megszokod. Vigasztald magad azzal, hogy már amúgy is kellett a vágás a hajadnak.
2009. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
pikk-pakk visszanő!
2009. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szia.

ne ess kétségbe. de ám nem szeertnél elkeseríteni, de ennek kb min 6 hó, max 1 év kell h. megnőjjön. :S :(

de tudok segíteni, hogy hogyan nőjjön gyorsan ;)

ha érdekel, írok privátban, v. ide írjam azt a hosszú-hosszú hajnővesztést? :D :)

2009. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
írd le kérlek 3. engem is érdekelne;)
2009. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ide írd mert engem is érdekelne :P
2009. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen! engem is érdekelne, jöhet ide hogy mindenki láthassa:)
2009. nov. 3. 20:36
 7/11 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne jó lenne tudni!
2009. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel mert növesztem jöhet ahosszú szöveg mert én privátot nem tudok neked írni
2009. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

oké :D

hát először is.

hajtípustól függ.

alapja a hajmosás.

akinek zsíros a haja, az heti 2x mossa, és hajmosáskor a következőket kell tenni:

-sok sampon a hajra, és percekig beledörzsöni a sampont a fejbőrbe, mert ez fokozza a vérkeringést.

-fontos törölközőbe göngyölni utána

-aztán ha levetted a tülcsit, tarsd melegen a fejbőrt, és kenj rá vagy Pakolást/vagy balzsamot/..stb.

göngyöld vissza a tülcsibe, és hagy max 20 percig hatni.

-utána öblítés.

-legjobb ha természetes módon szárad a haj, ha tél van akkor is lelehet úgy feküdni h. a tülcsit a fejedre göngyölted. reggelre nem csak szép lesz a hajad, ha nem nőni is fog

-de legfőképpen akkor nő, ha összekötöd hajgumival lazán a hajadat, és csak akkor bontod ki ha valahova készülni kell, vagy vmi...

-aztán nem ártana azoknak a hajszesz, akiknek lassan nő a hajuk.

van olyan hajszesz, ami havi 3 cm.t növeszt.most jelen pillanatban sajna nem tom megmondani a nevét, mert leírtam egy lapra de nem találom a lapot.. ám 300-400 ft. na mindegy. ha meglesz minél hamarabb leírom.

-amúgy a hajszesz alkalmazása, hajmosás után kell/lehet. .. és ezt is hagyni kell hatni.

-3-4 havonta egy ici-picit levágni a hajvégeket, mert ha havonta vágod, akkor ott tartasz ahol elindultál, mivel egy haj 1 cm nő általában, ugye ha levágod azt az 1 cm.t, akkor semmi se változott.

- de ha betartod amiket írtam, akkor nem 1 cm.t fog nőni a hajad :)

-akkor egyél sok zöldséget és gyümölcsöt, mozogj sokat és táplálkozz egészségessen, mert ez is befolyásolhatja a haj növekedését.

-a hajatokhoz hozzá se nyúljatok nap közben (tehát úgy értem, ha egyszer reggel megcsináltad, akkor hagyd is úgy.) ne csavargass, meg sütögesd, mert vkinek ezért se nő "semmit" se a haja.


-száraz hajúaknak:

ugyan ez, csak ők max 2x mossanak hajat, 1 héten.

ők is egyenek, zöldsg.t, gyüm.-t, mert vitamin hiány jelzi a haj szárazzságát. (legalább is, e miatt IS)..

-ha vmid gyulladában van, akkor is lasabban nő egy haj.


-normál hajúaknak:

-sztem nekik is ugyan ezek, bár ők jobban tudják h. milyen sűrűn mosnak hajat :)


remélem segítettem :D

van még egy csomó dolog, de nem jut most így hirtelen eszembe.

vipen kissé hosszabb lett :D


na még pótolom ha van vmi :)

2009. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi szépen szerintem mindannyiunk nevében is!! :)
2009. nov. 5. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!