Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör-hullámos a hajam és...

Göndör-hullámos a hajam és szeretném, ha olyan lenne, hogy megmosnám és nem hullámosodik be. Mit tehetnék ezügybe? (hajvasaláson kívül).

Figyelt kérdés
Help!!
2010. júl. 19. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szárítás közben folyamatosan fésüld.
2010. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,reméllem bejön:S...
2010. júl. 19. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:
hát egyszer láttam a tv-ben vmi reklámot,hogy ilyen hajsimító balzsam és ha vizes hajra rá kened akkor utánna sima lesz a hajad,bár azt nemtudom,hogy göndör hajon mennyire válna be... :/
2010. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha,nemtudom mennyire higgyek az ilyenekben,mert nekem is itthon van 1 csomó hajegyenesítő balzsamom,meg krémem és semmit nem érnek nekem.:S
2010. júl. 19. 22:40
 5/6 anonim válasza:

Én kipróbáltam ezt a sampont meg krémet ami álítólag egyenessé teszi de nem használt semmit. Nem éri meg, nagyon drága és semmi hatása.

Hajszárításnál fésülheted amennyit akarod nem lesz szögegyenes. És a hajszálak végei így kifognak állni. A hajvasalás a legbiztosabb.

Ja és van még a hajbeszárítás, amit körkefével tudsz csinálni, de nekem ez se jött be, mert ott se lett egyenes a vége pedig felkunkorodott és nagyon hamara visszagöndörödött.

Én a hajvasalást ajánlanám.

2010. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.:(:)
2010. júl. 21. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!