Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha valaki nem akar naptejet...

Ha valaki nem akar naptejet venni csak ugy bemegy a Douglesbe és a teszterből bekenheti a vállát ugye? Ma mentettem és kérdezte egy nyanya hogy segithetek? Mondtam nem csak kiprobálom. Ha holnap is odajön valami frappáns 5let mivel rázzam le?

Figyelt kérdés

2021. jún. 9. 20:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Ne legyél már ennyire proli, 1500 Ft-od csak van hogy vegyél egy naptejet.
2021. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Na ezért vagyunk mi balkán, nem pedig Nyugat-Európa.
2021. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csak láttam hogy mások fujkaljak magukat meg rúzsoznak ezért gondoltam hogy lehet. De mivel ez többször kellene kellene egy jó szöveg is a segíthetekre. Nem értem miért áll lesben ott nyaya hogy segíthessen
2021. jún. 9. 20:44
 4/16 A kérdező kommentje:
A naptej 50 ropi nem 1500.
2021. jún. 9. 20:46
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
De ha nem tudsz megengedni magadnak "50 ropiért" egy naptejet akkor miért nem szaladsz be a dm-be ahol lehet kapni 1500 Ft-ért? Ehelyett inkább lejáratod saját magad.
2021. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Ne legyél ennyire proli. Nem mondunk szövegeket, mert ezt senki nem nézi jó szemmel. Az ott dolgozó “nyanya” pedig nem “lesben áll”, hanem az a munkája, hogy figyeli, rendeltetésszerűen használjuk-e a dolgokat. A tesztet arra való, hogy kipróbáljuk az adott termék állagát és színét, nem pedig arra, hogy magunkra pakoljuk az egészet ott helyben, PLÁNE NEM minden nap. Azért, mert mások fújkálják és rúzsozzák magukat, neked még nem kell ezt tenned.
2021. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Ez így lopás. Vegyél egy olcsót, ha nem akarod magad kidobatni. Mások azért kenegetik magukat, mert meg akarják venni.
2021. jún. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
0%
szerintem ez jó amit mondtál de mindenképpen nézd meg hogy van e kamera
2021. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kamera biztos, hogy van. Utólag visszanézik, simán elő lehet venni azt, aki naptejet lop. Mert ez lopás.
2021. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azóta minden nap bemegyekszinte a kutya nem foglalkozik mar velem...
2021. júl. 3. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!