Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Milyen büntetést kapott végül...

Milyen büntetést kapott végül az a nyanya (itt, Magyarországon), aki a kocsi után kötve húzta félholtra a kutyust és élve elásta?

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Én erről nem is hallottam. Most kerestem rá. Brutális :( végül ezt találtam (kimásolom):


Tíz hónapra ítélték azt a balatonszállási asszonyt, aki augusztusban halálra kínozta a kutyáját.


NEM KELL BÖRTÖNBE MENNIE, AZ ÍTÉLETET KÉT ÉVRE FELFÜGGESZTETTÉK.


A bíróság állatkínzásért mondta ki bűnösnek.

2021. máj. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Szóval durva h ennyivel meguszta. Mert ez nem az a kategória h hirtelen felindulasból "agyoncsapja" (persze ez is büntetendő!!!), hanem ez egy folyamatos kegyetlenkedés, egy direkt szadizmus. Remélem ez csak elsőfokú itelet, es masodfokon sulyosbitják. Az nem derült ki a cikkből.
2021. máj. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Kedves kérdező! Itt, Magyarországon bármit meg lehet tenni egy ártatlan állattal. Igaz, törvénybe foglaltak egy-két dolgot, de még soha senki nem kapott állatkínzásért, gyilkolásért büntetést. :( Én halálbüntetéssel "jutalmaznám" a fenti esetet, csak sajnos engem nem választanak meg miniszterelnöknek!
2021. máj. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
nem csak állattal hanem emberrel is, volt nemrég az a cigány aki nekiment egy másik autónak és azok meghaltak, egy napot se ült börtönben
2021. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Én az állatkínzóknak minimum 10év letöltendőt adnék,mert aki embert kínoz,az legközelebb kisgyereket fog!Az ilyen véglény,aki egy gyenge ártatlan kis állatot megkínoz nem nevezhető embernek,hanem csak egy gyáva féreg,mert magánál erősebbtől össze csinálja magát!
2021. jún. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De jó, az ilyen elmebetegek közöttünk járhatnak
2021. jún. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!