Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoktatok csak úgy bemenni...

Szoktatok csak úgy bemenni arcotok bekenni sminkelni parfümözni a drogériàkba hogy így sporoljatokkb mennyit sporoltok ezzel ?

Figyelt kérdés

2021. jún. 3. 22:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%

A kukákbol is kiszedegeted amit még lehet?

Amugy kétlem hogy igaz.

Ezt gyorsan kiszúrnák, ha ott elkészítenél egy komplett sminket nspi szinten. Nyilván nem hagynák.

2021. jún. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
de igen sokan bejarnak szabad
2021. jún. 4. 16:24
 13/21 anonim ***** válasza:
81%

Én meg a pocsojából iszom, tudjátok mennyi vizet spórolok?


Egyébként ne haragudj de ez nagyon gáz ha igaz. Akinek az élete múlik rajta és kukázik mondjuk egy éttermi szemetesből ételt azt megértem, mert éhes. De a sminkelés parfümözés nem létfontosságú.

Azt meg ne mondd már hogy nem tűnt fel a biztonságiaknak.

2021. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ti a jegy Pesten éltek? Ez nem tiltott dolog miert szólnának nincs is biztonsági csak egy rakat eladó.ha megkerdezi segíthet e mdgmondom nem de ha sminkelsz nem jön oda csak ha parfumozol de utána bekenhagy
2021. jún. 5. 14:20
 15/21 anonim ***** válasza:
89%

De egy szerencsétlen kuncsorgó vagy te.

Azért fognak szólni előbb utóbb mert az nem azért van ott, hogy nyugodtan sminkeld magad, hanem hogy kipróbáld és el tudd dönteni megvedd vagy ne.


Ez kb olyan mint mikor egy termékből egy üzletben ingyenes kóstolás van, megkóstolhatsz egy egy falatot 5xis, de nem vacsorázhatsz ott.


Vagy amikor termékmintát kapsz. 5ml parfüm, vagy arckém vagy rúzs.

Azért kapod mert ezzel lehetséges vásárló leszel. De nem fognak neked ingyen és bérmentve küldeni egy 200mles flakont.


Az meg hogy eszedbe sem jut, hogy minden be van kameràzva...


Mondjuk nekem a pofámról lesülne a bőr, ha 10x is azt mondanàm, nem kell segítség, nem veszek semmit, csak ingyen sminkért jöttem...

2021. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Melyik drogériába mész?
2021. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Dougles
2021. jún. 5. 21:37
 18/21 anonim ***** válasza:
87%
Allee-ban a Douglas-ban állandóan néznek az eladók, nem tudom, ezt hogy tudod kivitelezni, vagy miért nem zártak már ki. Úgy viselkedsz, mint a cigányok.
2021. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Neznek es megkerdezik segithetnek e en udvariasan mondom hogy koszonom nem. Es teszem amiert mentem. Ezt szabad.hogy mit gondolnak azt lexarom
2021. jún. 5. 22:14
 20/21 anonim ***** válasza:
82%

Ja gondolom pont a douglasban ezt megengedik. Azt hittem ezt vmi rossmanban vagy müllerben csinálod.

Egy egész sminket minden nap elkészíteni biztos nem tudsz. Max oke a parfümből kifúj valaki minden nap magára kettőt és megy is, azt elhiszem.

2021. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!