Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Porszívó papír porzsákját...

Porszívó papír porzsákját párszor ti is kiürítitek hogy spóroljatok vele?

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem, ennyire nem vagyok szarrágó
2019. dec. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Párszor? Addig, amíg el nem szakad! Mert amíg nem, addig semmi baja sincs, hülyeség lenne kidobni, mert belül poros.
2019. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Nekem albérletben volt ilyen szutykos porzsákos porszívóm, és igen, én kiürítgettem sokszor. Mert a porcicák összeálltak benne ilyen lepedővé, és 1-2 mozdulattal ki lehetett szedni belőle. (Mintha nővel lennél és... :D )

A fene sem dobálta ki, egyaz, hogy nem vagyok hülye, másik az, hogy 1000 éves szar volt, és égen-földön nem kaptam volna már hozzá papír zsákot. Így spóroltam azzal a 6-7 darabbal ami volt ott mellé.

2019. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Én azon spórolok, hogy nem a drága porzsákot veszem meg, amit az eladó javasol, hanem az utángyárottat töredékàron. Ugyanolyan jó takarításhoz, de így nem kell pluszban koszolnom a kiürítéssel. (Egyszer-kétszer fordult elő ilyen, mikor még nem volt tele, hogy cserélni kelljen, de a macskaszőr annyira összeállt benne, hogy a nyílását zàrta el, na ekkor a szőrt kiszedtem - de tartom, hogy nem éri meg, minden csupa por tőle, csak több melót csinálok magamnak.)
2019. dec. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nem papírból van a porzsákom, így ürítgetnem kell.

Viszont nem a lakásban csinálom, hanem a kukánál.

2019. dec. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy miért használ valaki porzsáks porszívót? Azt az esetet leszámítva poersze, hogy ilyen van otthon 10 éve, és még jól szuperál.

Van előnye a portartályoshoz képest??


Apám is meg volt halva egy ETA porzsákosért, ráadásul 2x annyiért vete mint egy sima Samsung tartályosat. És ezzel ugyanúgy nem takarít semmit, mint a feleannyiba kerülővel nem takarítana...

2019. dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#6

5-ös vagyok és nem vagyok "meghalva" a porzsákért, de kétségtelen, hogy nincs vele semmi bajom.

Egy Philips Triatlon 2000-es takarítógépem van, ami 10 évvel ezelőtt került majdnem 80ezerbe (porszívó, szőnyeg és kárpittisztító, ablak és csempemosó funkcióval).

Mivel a hozzávaló papírporzsák 5500,-/10 db, így inkább nem vennék, mert kutya-macska miatt naponta van porszívózás 120 m2-en és nincs kedvem évi 60ezret papírzsákra invesztálni.

2019. dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nem làtom a tartályos logikáját, ürítésnél ugyanúgy koszol (legalábbis amivel én találkoztam közelről). A papír porzsákot szépen le tudom zárni és kidobni.
2019. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van tartályos is, de ahhoz meg van egy redőzött papírszűrő, amit kínszenvedés kitisztítani, és ha eltömődik, nem szív rendesen. A legolcsóbb és legkényelmesebb a textil porzsák, ha megtelt, ürítés után kifordítva kirázom az udvaron - ott nem számít, ha kicsit poros lesz a fű -, és olyan tiszta lesz, mint az új.
2019. dec. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
NEM ! A papirzsakot nem arra terveztek hogy uritheto legyen ! Kiszakad meglatod mennyit sporolsz vele ha a tartalmat szetszorja a lakasban.... Aztan tisztithatod a porszivo motorjat mert tele lesz porral. www.porzsakpartner.com vegyel uritheto szovetporzsakot.
2019. dec. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!