Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép ez a tetoválá...

Szerintetek szép ez a tetoválás? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

[link]


Valamint ha a lapockámra tetetem, nem befolyásolja ugye a fogyás-hízás..?


2010. aug. 20. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

nem befolyásolja


de ez egy gagyi nyaktörött tündér, válasszál valami szebbet és nőisebbet amit nem csak húsz éves korodig hordható.

2010. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem tetszik, olyan..tömör..semmi finom nőies vonal nincs benne.. olyan mint egy nagy paca..a fogyás hizás nem befolyásolja..
2010. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Hát most még elmegy, de mi lesz, ha 70 évesen betipegsz vele az SZTK-ba?
2010. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nekem tetszik :) bár azért nagyon gondold meg, nem biztos, hogy 30 év után is szeretnéd ezt viselni. vannak már 5éves tetkók, 5 év után eltűnnek, nem tudom, hogyan, csak hallottam.

15/L

2010. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
na ez az amit a legjobban utálok. kit a tökömet érdekli hogy mi lesz 70 évesen ? engem se mérdekel mi van a 70 éves mariskanénin. meg senkit. nem azzal kell foglalkozni hogy mások mit mondanak ! meg amúgyis jóhogy nem már úgy fogom leélni az életem hogy jaj ezt meg ezt ne csináljam már, mert hogy fog majd kinézni ha szottyadt öregasszony leszek... istenkém.
2010. aug. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de vannak sokkal szebbek. Én valami jobban kidolgozottat választanék. [link]
2010. aug. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, direkt azért mert egyszerű, de szerintem jobb lenne valahogy más alakba, hogy rögtön fel lehessen ismerni, mert nekem eltartott pár mp-ig, de mondjuk én általában lassan ismerem fel a dolgokat, de akkor is sokkal szebb lenne szerintem... (Amúgy meg úgy lenne a legszebb ha nem lenne, nem szeretem a tetkókat, de ha neked tetszik... :) )
2010. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
direkt szeretnék ilyen egyszerűt... :)
2010. aug. 20. 23:04
 9/15 A kérdező kommentje:
mégis szerintetek mi szép egy csaj lapockájára? Mert a csillag/pillangó/virág már olyan... snassz. Ez meg sztem olyan aranyos, ami miatt nem szégyenkeznék 30 év múlva, nem úgy mint egy ribancrendszám v. egy playboy nyúl miatt.. de érdekel a véleményetek,képpel ha lehet :)
2010. aug. 20. 23:07
 10/15 anonim ***** válasza:

ez ronda. olyat tetováltass már ami jelent neked valamit basszus, ne azért, h legyen már neked is tetkód..


az öt éves tetkós lánynak meg csak annyit, hogy ilyen tetoválás NINCS, nem kopik ki csak halványul. (de nem úgy, h nem fog látszani) az tényleg.. sokkal jobb..

2010. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!