Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés

Levágatni nem szeretném, max 5 centit tervezek vágni belőle a napokban. Fenékig ér a hajam, festetlen, imádom. Nekem nem áll jól a rövid haj, illetve szerintem 2x annyi macera, mert mindig elaludtam anno, félhosszúra ugyanez igaz.


Egy ideje elkezdett nagyon kócolódni és összetapadni. Először azt hittem, hogy azért, mert elkezdtem egy hajolajat használni, de aztán abbahagytam és ugyanilyen volt, szerintem nem attól, mert eleinte nem volt vele semmi baj. Korábban sosem kócolódott, sosem tapadt össze, szinte alig volt dolgom a hajammal, 1 perc alatt kifésültem minden nap és kész.


Vajon ez mitől lehet és mit tehetnék? Tudtok rá valamit ajánlani? Ilyen tojásos és egyéb dolgokat hanygolnám, pakolást nem szeretnék, esetleg konkrét samponot vagy valamilyen ápolót ha ajánlanátok. Eléggé száraz is szerintem, de korábban nem volt ilyen. Mi okozhatja ezt, egyik napról a másikra? Nem használok még hajszárítót sem. Gyógyszertári sampont használok, hajbalzsamot se használok már vagy 10 éve. Lehet jó lenne rá mondjuk valamilyen hajbalzsam?



2021. márc. 24. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Garnier fructis hajpakolása, nekem segített. Vannak ilyen kifésülést segítő sprayk.
2021. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, a Garnier fructis pakolását próbáltam, amikor még egészséges volt a hajam, akkor sok különbséget nem éreztem, csak, hogy jó illatú, lehet most segítene. Anno 1x használtam ilyen kifésülést segítő sprayt, igaz akkor még gondom se volt vele, így nem vettem újra. Lehet jó ötlet lenne őket újra beszerezni. Egy próbát megér. Várom a további ötleteket! Köszönöm!
2021. márc. 24. 17:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajbalzsamot mindenképpen próbálj meg rá, szinten a Garnier termékeket ajánlanám. Ami még eszembe jutott az alapján amit írtál, nem lehet, hogy egy kicsit megváltozott a hajszerkezeted? Ismerek olyat, akinek elég egyenes haja volt, de az utóbbi pár évben kicsit hullamosabb ezért különböző termékek nélkül könnyen gubancolodik és kócosnak tűnik.
2021. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez (volt) a bajom. Egyik barátnőmtől kaptam egy nagyon jó pakolást (Garnier ricinus- és mandulaolajas,).

Nekem az ecetes hajöblítés is segített, bár nem minden hajtípusra jó.

A fenti válaszolók is jókat írtak, a Garniernek a pakolásai jók erre a problémára.

Nekem segített még a rizsvíz, és a natúr joghurtos pakolás, de nagyon hosszú hajnál ez lehet, hogy bonyolult.

2021. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, mindenkit felpontoztam, akkor most hétvégén beszerzem a Garnier termékeket.


Eddig szögegyenes volt a hajam, most mintha picit hullámosabb lenne, de nem tudom nem e túl erős kijelenti rá, hogy hullámos a hajam, szerintem még mindig közelebb áll az egyeneshez. Nem tudom mi történhetett vele. :( Semmivel se károsítom. Szívesen kipróbálok bármilyen bolti pakolást, viszont házival, meg tojással nem merek kísérletezni, mert így is össze van ragadva, nem merem megkockáztatni, hogy azután ki se tudom majd bontani. Néha kicsit olyan, mintha nem mosnám le rendesen a sampont, szószerint összeragad, pedig ez biztos nincs így, hisz fél órákat állok a zuhany alatt.


Esetleg, ha még van ötletetek szívesen veszem.

2021. márc. 25. 08:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kicsit hullámosabb akkor szerintem nézz utána a Curly Girl Method-nak.
2021. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem tudom itt-e vagy még ,de találtál csodaszer? Én is ebben szenvedek
szept. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!