Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vágtatok már női hajat?

Vágtatok már női hajat?

Figyelt kérdés
Vágtátok már le egy nőnek a haját? Ha igen akkor nekem is meg tudnátok csinálni? 😅Meg szeretnék szabadulni a hosszú "loboncomtól"

2021. márc. 9. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem mész fodrászhoz? Az legalább ért hozzá és normálisan le fogja vágni
2021. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos fodrász fóbiám van már kiskorom óta. Egyszerűen képtelen vagyok bemenni egy fodrászatba. Eddig a párom vágta a hajamat de most már 4 éve csak nő, a párommal pedig szakítottunk így nem tudom mit kezdjek a hajammal
2021. márc. 9. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerőst nem tudsz megkérni? Vagy keress olyan fodrászt, aki házhoz megy, úgy gondolom már neked se lenne olyan rossz.

Amúgy igen, vágtam már hajat és ha ismernélek és egy városban laknánk, még meg is csinálnám neked, de így ez nem tűnik könnyen kivitelezhetőnek.

Ha komolyan gondolod, akkor írd ki ide, hogy melyik városból keresnél erre embert.

2021. márc. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vágtam már jó néhány hölgy barátomnak a haját és eddig elégedettek voltak a munkámmal. Nem szokott egy kaptafára készülni, eddig elég változatos frizurákat sikerült készíteni. A legegyszerűbb egy egyenesen levágott lapockáig érő frizura volt, a legösszetettebb egy felgépelt pixie frizura volt.
2021. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Légyszíves írjatok privátban☺️
2021. márc. 9. 15:16
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Igen, a sajátomat kopaszra 🙂 25/L
2021. márc. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen most a hajad és milyenre szeretnéd vágatni?
2021. márc. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!