Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vágtatok ki göbönc miatt...

Vágtatok ki göbönc miatt hajat, ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt most kellett sajnos... Azért ennyi, mert a tarkómnál volt...


Végülis nem l@tszik,meg belül van és tudom, hogy másnak ez egy egész copja, de nekem a huszoda kb.


Pont ezért, mert rengeteg, erős, seprűs és nem göndör, hanem göböncölödő, szétálló hajam van. Kegyetlen dolog kifésülni, ha nem fésülném, nem göndör lenne, hanem az egész tele lenne ilyennel...


Hajmosás után járt így, nem szárítottam meg, vagy fésült ki, hanem hagytam megszáradni. 4 napig bontottam, mindent rákentem, megpróbáltam vizesen, hiába... Csak keveset sikerült... Mikor már silítottam, könnyeztem a fájdalomtól, csináltam, majd mikor elájultam tőle, annyira fájt, úgy döntöttem kivágom a lehető leglevesebbet, mert ez gyarapodna és semmivel nem sikerült megszabadulni tőle...


Voszont a tarkómnál volt... Szél nagy darab.


Egyszer 2 éve csináltam így... Kiskoromban sokszpr anymá is. Akkor tavaly májusban észrevette a fodrász, pedig már majdnem összeért, mert belül volt. Úgy megalázott, mint senki más, meg 5 órán át azt hallgattam, hogy milyen szar a hajam... Mert neki sem silerült hajmosás után kibontani, mennyi van és tartós hajegyenesítést csináltattam. Pomt ezért, mert ilyen a hajam, ha egyenes lenne, nem mentem volna oda. De az sem tartott tovább lét hajmosásog 30ezerért,pluszban tövégog feltört a hajam és csomólban hullott tőle. Egyébként eskü, nem látszik, de t~nyleg szar a hajam, kezelhetetlen, de ha ennyi pénzt otthagysz a fodrásznál nem így, meg nem 5 percenként akarod hallani, hpgy "mennyira szar a haja, mikor megy már el". Soha t{bbet, egyszer majdnem elsírtam magam, itána kínomban nevettem, mert már megmosta, meg rajta volt a cucc, nem volt visszaút...


2020. ápr. 17. 21:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért, most látom, mit alkottam. Csak össze-vissza nyomkodtam, nem olvastam vissza.
2020. ápr. 17. 21:55
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Gubanc és gubancolódó.
2020. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én szoktam fésülködni
2020. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor lehet tákszolás, de itt mondják errefelé.


Képzeld én is szoktam fésülködni, mint írtam, ilyen a hajam, hagytam magától megszáradni, de így jár... Nem az elhanyagoltságtól, hanem mert ILYEN ALAPBÓL.


Másrészről a nagyon göndör hajúak nem szoktak fésülködni, csak hajmosás előtt.


Én igen... Mégegyszer nem azért, mert elhanyagolnám, hanem ilyen típus a hajam... De nekem mindegy, azt hisztek, amit akartok...

2020. ápr. 17. 22:10
 5/8 A kérdező kommentje:
*tájszólás, kijavítja magától...
2020. ápr. 17. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd vissza nő. Meg nem is látszik. Nekem egyszer rágó ragadt a hosszú hajamba. Jó nagy tincset ki kellett vágni belőle. Hamar vissza nőt. Nyugi, ne aggódj! Ez legyen életed legnagyobb problémája :)
2020. ápr. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon erős és göndör hajad van lehet érdemes lenne a fekete hölgyek hajápolási trükkjeibe belenézni, na nekik tényleg kezelhetetlen hajuk van néha, hátha tudnak újat mutatni.

Illetve raszta kibontásnál olvastam hogy segít ha hajbalzsammal kened be vastagon a hajad mert attól jó csúszós lesz és könnyebb kibontani, sima vizesen nekem pont hogy nehezebb szétszedni a csomókat.

2020. ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!