Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lemerjem vágni kisfiam haját?...

Lemerjem vágni kisfiam haját? Ti mikor vágtatok belőle többet?

Figyelt kérdés
20 hós a kisfiam. Jelenleg ilyen gomba frizkója van, időnként vágok a hajából, amikor már a szemébe akar lógni. Gondolkodtam hogy nyárra érdemesebb lenne átmenni rajta hajnyíróval. Sok haja van és akár egy nagyobb sírásnál is képes beizzadni alatta. Kicsit sajnálom levágni, teljesen megváltozik az arca majd, most meg olyan szép haja van. Korai még vagy vágjuk?

2014. máj. 5. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vaghatod. :-)
2014. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
7 hónapos kora óta vágom a lányom haját. De fiút, lehet, inkább fodrászhoz vinnék.
2014. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mindkét fiamnak 8-9 hónapos koruk óta vágom a haját hajnyíróval!
2014. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Neki 5 hónapos kora óta vágom, de most nem ez a kérdés. :D Hanem hogy ennyire levágni, nem korai-e?

Egyébként egyszer elvittem a fodrászomhoz, aki egyben az ismerősöm is, na, kész katasztófa volt. Szóval inkább magam vágom neki.

2014. máj. 5. 13:01
 5/11 anonim ***** válasza:
10 hónapos kora óta havonta lenyírom géppel a haját. fölül picit hosszabbra hagyom, alul-körbe egész picire vágom :)
2014. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15 hónaposan vágta le a fodrász a haját a kiafiamnak. Én is sokáig hezitáltam, mert olyan aranyosan göndörödött a haja. Igaz, már nagyfiús lett az új frizurával, de nagyon szeretem, mert jól kezelhető és nem izzad meg. Szóval, nyugodtan vágasd le! ;)
2014. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De miért lenne korai levágni egy másfél éves kisfiú haját? Mert megfázik a feje vagy mire gondolsz? Nem értem.
2014. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát konkrétan nem is tudnám megmondani... Valószínűleg csak az van bennem hogy eddig olyan kis babás volt, de ezután szinte kopasz lesz, és megváltozik a babás külsője. Persze ezzel nincs baj, gondolom majd úgyis megszokjuk. Köszönöm a válaszokat! :)
2014. máj. 5. 13:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Kicsit több mint egy éves volt, amikor levágtam neki géppel, és tényleg olyan nagyfiús lett :)
2014. máj. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8 hónapos volt, mikor először letúrtuk a haját 3-assal.

Nagyon jó lett! Teljesen más lett az arca, rendezettebb lett a fiam feje:)

Mindenki megdícsérte!

Ne félj, ha nem tetszik hamar megnő!

Nyárra jobb a rövid, nem izzad be, homokozóban ha homokos a haja este könyebb kimosni, nem kell fésülni.

Hajrá!!!

2014. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!