Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor vágtátok le először...

Mikor vágtátok le először kisfiatok haját?

Figyelt kérdés
25 hónapos a kisfiam és még nem volt levágva a haja. Gyönyörű göndör fürtökben áll neki, olyan mint egy kislány. Én már nagyon levágnám, de ő nem akarja. Beszélgetünk róla, hogy majd a tavasszal le kell vágjuk, mert a kisfiúknak úgy szép, de mindig keserves sírás a vége, hogy "nem szeletem kici fiút".
2011. jan. 9. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
5 hónapos volt, beleért a szemébe, mert nagyon hosszú hajjal született, azóta rendszeresen vágjuk neki géppel.
2011. jan. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

10 hósan, mert felül kb 3 centis, alul meg 8-9, úgy nézett ki szegénynek mint egy elfuserált bundesliga-frizura. Ráadásul elég vékonyszálú és finom is a haja, bár nagyon sok.

Felül 1 centisre, körben 5 milisre, alul 3 milisre vágtam neki, vagány lett, mint egy kis tengerészgyalogos, egész más az arckaraktere.


A lányomnak alig volt haja, kb másfél évesen kezdett nődögélni, alul neki is göndörödött. Nagyon szép volt , de vékonyszálú és kevés is. Kb 5-6 hetente vágtuk egy éven keresztül és mostanra(28 hós) szépen megerősödött- sűrűsödött.

Eleinte ő sem akarta a frizurázkodást, de végül élvezte hogy tarthatta a tükröt és közben nézhette míg vágom, meg hogy utána mindenki dicsérte az új frizuráját. Mostanában már ő szokta kérdezni hogy "mikor fodrászkodunk? már jó lenne, anya!"

A keresztfiam is nagyon ódzkodott a hajvágástól, neki az anyja gyakorlatilag tincsenként nyisszantotta le esténként a fürdőkádban. Pár nap alatt megszokta hogy nincs a nyakában a haja és utána hagyta kiigazítani meg kicsit megrövidíteni mindenhol.

2011. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak is göndör hosszú fürtjei vannak de mi már 3 szor vágtuk a fufruját mert nagyon hosszú volt már és zavarta.

20 hónapos.

Az én fiamat is rendszeresen lánynak nézik.Amikor levágtuk a fufruját és lementünk a boltba egyből azzal fogadtak de anyuka így hogy megvan nyírva a kisfia még kislányosabb:)

Ha gondolod küldhetek képet a kisfiamról privátba.

Ide fogalmam sincs hogy lehet képet feltölteni.

2011. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A frufruját mi is vágjuk rendszeresen, csak a többivel van baj.

Nem bánom ha küldesz képet, örülök.

2011. jan. 9. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

1 éves szülinapja után elmentünk profi fotóshoz,a fényképezés után vágtuk le

2011. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18 hósan vágattuk le, múlt hónapban. Nagyon jól viselte. Neki is hullámos haja volt, de már nagyon kusza volt, és mindig kislánynak nézték...
2011. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8 hónaposan,azóta is rendszeresen vágjuk,vágatjuk(mikor melyiket engedi).Szép a göndör hosszú haj,de nem egy kisfiúnak.(ez csak az én véleményem)
2011. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!