Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lemerjem vágni kisfiam haját?...

Lemerjem vágni kisfiam haját? Ti mikor vágtatok belőle többet?

Figyelt kérdés
20 hós a kisfiam. Jelenleg ilyen gomba frizkója van, időnként vágok a hajából, amikor már a szemébe akar lógni. Gondolkodtam hogy nyárra érdemesebb lenne átmenni rajta hajnyíróval. Sok haja van és akár egy nagyobb sírásnál is képes beizzadni alatta. Kicsit sajnálom levágni, teljesen megváltozik az arca majd, most meg olyan szép haja van. Korai még vagy vágjuk?

2014. máj. 5. 12:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is vágd le neki!Jobb lesz neki a nyári kánikulában rövid hajjal.Az én fiamnak nagyon kis gyenge haja van.18 hónapos és most vágtuk le először,de csak hátul kellett,mert ott már csúnya,száraz és gubancos volt neki.A feje tetején alig van haj,meg ami van az is szőke. :D

Viszont ez a vágás határozottan jót tett neki,sokkal szebb lett így. :)

2014. máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!