Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elkezdtem okosszepseg tanacsai...

Elkezdtem okosszepseg tanacsai alapjan a skincaret, lehet hogy a Cerave lett a baj nekem?

Figyelt kérdés

Vettem egy cerave hisratalo tisztitot, egy kozeperos hidratalokremet, es La Rose Posay fenyvedott.

A borom texturaja szebb, azonban rengeteg akne jott ki rajtam, ilyen 5-7 egyszerre, ezelott meg ilyen nem volt.

Okozhtatta a Cerave ezt? Elotte amugy sima bepanthennel hidrataltam, es nem volt ilyen , de ez moat katasztrofa.

Mellekesen hozzateszem, hogy pk t egyszerre alltam le a tejfeherjevel, es az egy bizonyoa ido utan mindig csapkod, de ennek lassan mulnia kene, honap elejen alltam vele le( es kezdtem a skincaret)



2020. dec. 16. 07:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
22%
Utolso egyet értek!
2020. dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
59%
Ez a két kis frusztrált p***a nagyon sikertelen lehet az életben, ha jobb dolga nincs, mint itt állítani a hülyeségeiket. 1. Ha valaki külföldön él, külföldről nyújt szolgáltatást, nem forintban kéri az összeget, HOGY JÖN IDE A NAV? Kértetek már tőle rutint? 100% biztos vagyok benne, hogy kapod a számlát róla, de lobogtathatod a NAV-nak, pofán röhögnek, mert nekik semmi dolguk vele. 2. Mi a problémátok? Irigység? Nem fértetek bele a rutinosok körébe és így akartok visszavágni? Vagy csak csúnya a bőrötök de nem voltatok elég szorgalmasak, hogy rendesen elolvassátok a posztot és nálatok így nem javult semmi? Szomi :( Biztos nem kaptok elég törődést otthon, ha csak itt tudjátok kiereszteni a fáradt gőzt... remélem a sok nyamvadt influencer 15 ezres Hello Body kencéinek jobban hisztek, mert azt olyan sokan reklámozták :)
2021. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
82%
A fröcsögéstől és a műbalhétól eltekintve, választ adva a kérdező kerdesere: Lehet, hogy csak kezdeti rossz reakció, azaz purging. Nekem a CeraVe hidratalojatol pirult ki kezdetben az arcom, 1 het rendszeres használat után nem volt gond. :) Használd a termékeket nyugodtan, vagy ha tovabbra se jo akkor csereld le. De ne Bepanthenre.
2021. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Utolso elotti: elvileg az volt hogy hidratalotol es lemosotol nem lehetne purging, hanem ha rossz, cserelni kell :/

A bepanthennel meg az a baj, hogy csak az hozza rendbe :/ igy azt kicsit felek elhagyni

Bar moat bevezettem az LRP C vitaminjat, ezt szereti a borom, szoval emiatt most orom van

Aki azert kommentel pusztan hogy okosszepseget vedje/tamadja, az menne mashova? Xd nem ez volt a kerdes lenyege, egyetek egymast privat uzenetben

2021. jan. 7. 18:27
 25/28 anonim ***** válasza:
65%
Lemosó, hidratáló nem okoz purgingot, ez a hámlasztókra és retinolokra jellemző. Ez biztosan rossz reakció volt, sajnos ez ilyen, nagyon zsákbamacska, hogy mit szeret a bőröd és mit nem. Ha most kicsit megijedtél, akkor azt javaslom, hogy vegyél egy olcsóbb hidratálót, akár a dm-es Saubar krémet, és fokozatosan válts át rá a Bepanthenről. Vagy ha szeretnél más fajta CeraVe terméket kipróbálni, akkor előtte kérj termékmintát, adnak a gyógyszertárban, és akkor le tudod tesztelni, hogy hogy reagál rá a bőröd, és el tudod dönteni, hogy érdemes-e megvenned.:)
2021. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Na, La Roche Posay Effaclair lemosojara valtottam, es egy honap alatt szinte teljesen eltuntette amit a Cerave okozott (sajna a szinuk ott maradt, de heg, pukli semmi). Egyelore a Bepanthent nem akarom elengedni, vagy inkabb nem mertem, de az LRP Cicaplastjaval es a Hado Labo egyik hialuronos hidratalojaval szemezek
2021. márc. 1. 22:56
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Reddit-en sok véleményt olvastam, nagyon sok embernek nem válnak be a CeraVe lemosók, szóval tényleg érdemes kísérletezni. :3

A hisztihez ami folyik: 100+ olyan angol nyelvű instagram profil van, mint az okosszépség, nem tudom miért lovagol ennyi ember ezen az egy felhasználón...

2021. márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
32%
Mert kislányok és nem tudnak még angolul :D de azért sokan szerintem a cirkuszai miatt követik, hát elég megnézni, hány like jön egy posztjára. A követőinek igen kis %-a like-olja :D
2021. márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!