Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elkezdtem okosszepseg tanacsai...

Elkezdtem okosszepseg tanacsai alapjan a skincaret, lehet hogy a Cerave lett a baj nekem?

Figyelt kérdés

Vettem egy cerave hisratalo tisztitot, egy kozeperos hidratalokremet, es La Rose Posay fenyvedott.

A borom texturaja szebb, azonban rengeteg akne jott ki rajtam, ilyen 5-7 egyszerre, ezelott meg ilyen nem volt.

Okozhtatta a Cerave ezt? Elotte amugy sima bepanthennel hidrataltam, es nem volt ilyen , de ez moat katasztrofa.

Mellekesen hozzateszem, hogy pk t egyszerre alltam le a tejfeherjevel, es az egy bizonyoa ido utan mindig csapkod, de ennek lassan mulnia kene, honap elejen alltam vele le( es kezdtem a skincaret)



2020. dec. 16. 07:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
32%
Csak elmondanám neked hogy tanuló még az okosszépség ergo átlag vásárló fogyasztónak minősül, az hogy ő elöadja a neten az isten királyt szimplán vicc, te is megnézed az összetevőket ne tartalmazzon parfumot,parabént,alkoholt stb, és akkor jo termek. Írtó flegma fb derült ki kicsoda ő, mert a rendes polgár nevét sem válalja fel, és azokat használd ami neked beválik ne amit okosszépség mond, összetvőkre kell nagyon figyelni, bör radírt se használj. És amugy a cera ve elsö sorban száraz bőrre lett kitalálva igaz vannak olyan termékei ami zsiros börre is való de la roche posay lemosoja jobb. Neken jobban bevált, és mixa termékei is jok és olcsóak is. Amugy meg kivancsi lennék a navnál adózik e remélem összeget nem fizettél neki a termék összeállitásért ha azt kértél :/
2020. dec. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
67%
#11 látom, tegnap óta nem sikerült leálli erről a navos témáról, pedig személyesen válaszolt neked, hogy nagyon el vagy tévedve. Jogodban áll nem kedvelni, de hülyeségeket terjeszteni nem. Süt belőled az irigység, mert a te tanácsaidra senki nem kíváncsi.
2020. dec. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
37%
🤣🤣🤣🤣🤣🤣kedves 12 es, nagyon személyeskedsz,nem hülyeség mert ugyanis tudja bizonyitani a papírokat? És én nem is járatnám magam azzal le hogy nem vagyok képzett és játszom a börgyógyászt😘 meg ha leszarja mert nem igaz minek válaszol nekem? Plusz én nem vagyok irigy mindenki magábol indul ki, csak gyűlölöm a primitív tahó embereket akik lenéznek másokat alaptanul. Egy ilyen ember ne foglalkozzon emberekkel akinek ilyen a modora! Arra hogy az én tanácsaimra ki kiváncsi meg ki nem én magasrol leszarom, nem is posztolok rola külön sztorit hogy elmondjam leszarom mikor már foglalkoztam vele hogy posztoltam egy sztorit remélem érted a példát vicc kategória ez már de tényleg minden esetre ha egy kétségbeesett, okoskodó, fél szlovák fél magyar fél nem tudom minek akinek még rendes hazája sincsen lehet azért lett ilyen frusztrált xd ne pattogjon mikor nem végezte még el, ez kb mintha egy doktorit tanulo hallgató nyitna egy oldalt és levelekben írt panasz alapján állitaná fel a diagnózist, és kérne érte pénzt! Nem normális bár latszik is rajta.
2020. dec. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
55%
Biztosan tudja bizonyítani, de nem neked fogja, hanem a hatóságoknak, ha kérik. Neked a legkevesebb közöd sincs hozzá. Egyébként te vagy az egyedüli, aki ítélkezik és személyeskedik, ráadásul jogtalanul, hiszen te is admin vagy egy bőrápolós csoportban álnévvel és kép nélkül. Dóri vállalja magát Facebook-on. Egyébként miért ne foglalkozzon másokkal, miért ne ajánlhatna szolgáltatást, ha igény van rá és megvan hozzá a tudása? Nem véletlenül követik több, mint 30 ezren, míg a csoportotokban vannak ~40-en. Lehet utána csinálni, de ahhoz nem ártana, ha képes lennél elolvasni és értelmezni az angol tanulmányokat, mert csak, hogy tudd, a helyesírásodból és a fogalmazási képességidből tudom, hogy ki vagy, eléggé árulkodó.
2020. dec. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Nem fizettem neki semmit, mivel nem ker erte penzt hogy instan megossza a sajat tapasztalatait es tudasat :D

Az, hogy nem nekem nem valtak be a CeraVes termekek(kiderul hogy sem a hidratalot sem a tisztitot nem birja) az az en peoblemam, de utana olvastam es masnal is volr mar gond, attol fuggetlenul ez nem okosszwpseg hozzanemerteset bizonyitja, hanem azt amit o is mondott. Hogy mindenkinek egyeni a bore.

Az meg hogy nem nyalas a modora, es miket mond... nincs osszefuggesben. Menj, utalkozz mashol.

Egyebkent meg engem se nezzel hulyenek, nyilvan nezem az osszetevoket, tipik ostoba kis kioktatos senki vagy.

2020. dec. 23. 13:30
 16/28 anonim ***** válasza:
17%
Kedves kérdező hát az te vagy :)
2020. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
40%

Kedves 14 es, én is valódi nevemen vagyok regisztrálva a fb on és van fent a csopimba fotom szoval felválalom magam 😘. És én nem is kioktatóan csinálok bármit is ha másoknak akarok segíteni, de aki flegma bunkó az így járt az kapja amit ad.

Nem a követések száma határozza meg egy ember értékét mert ha te ezt így gondolod nagy gondok vannak a fejedben, az egy dolog hogy sokan követik de emberileg lehet papucs.

Én is sejtem hogy ki vagy csak éppen nem érdekel.

2020. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
43%
#17, látom, nem sikerült értelmezned, amit írtam, szóval feladom. További jó idegeskedést, csak vigyázz, nehogy mániáddá váljon okosszépség sikere. :)
2020. dec. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
32%
Kedves 18 as nekem nem mániám, engem nem az érdekel hány követője van, mert ha valakinek segít a tippje az egy jó dolog, nekem a modorával van a bajom, remélem az odáig le esett. Tudom hihetetlen hogy nem mindenki iriģy nem vagyok az a fajta ember, én nem vagyok ideges bár tudom hogy azt akartad de sajnos nem sikerült remélem te is benne vagy a 40 fős kamu csopimba és ott nézed épp mit tudsz megosztani az életelen barinőidnek akik folyamat jelentkeznek a csopiba csak elutasitom őket és nem veszik a lapot hogy nem vagyok rájuk kiváncsi. 🤣
2020. dec. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
71%
Én mindenkinek azt ajánlom, hogy több forrásból tájékozódjon külföldi oldalakból is ha megy az angol. Azt látom, hogy az okosszepseg nem oszt meg mostanában valóban érdekes információt csak a napi rutinkája meg a pr ajándék megy illetve a rengeteg rinya poszt. Ez akár az én profilom is lehetne a kencéket amit használok én is fel tudom tölteni:D
2020. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!