Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elkezdtem okosszepseg tanacsai...

Elkezdtem okosszepseg tanacsai alapjan a skincaret, lehet hogy a Cerave lett a baj nekem?

Figyelt kérdés

Vettem egy cerave hisratalo tisztitot, egy kozeperos hidratalokremet, es La Rose Posay fenyvedott.

A borom texturaja szebb, azonban rengeteg akne jott ki rajtam, ilyen 5-7 egyszerre, ezelott meg ilyen nem volt.

Okozhtatta a Cerave ezt? Elotte amugy sima bepanthennel hidrataltam, es nem volt ilyen , de ez moat katasztrofa.

Mellekesen hozzateszem, hogy pk t egyszerre alltam le a tejfeherjevel, es az egy bizonyoa ido utan mindig csapkod, de ennek lassan mulnia kene, honap elejen alltam vele le( es kezdtem a skincaret)



2020. dec. 16. 07:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%

Nem a cerave lenne az első, amire gondolok, hogy gondot okoz.


Pontosan melyik cerave lemosót használod?

Mi a hidratáló neve?

Melyik lrp fényvédő?

2020. dec. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
55%

lemosod rendesen a tisztítót?

sima lemosás önmagában amúgy nem elegnedő este, hogy a fényvédőt leszedje, dupla (olajos) tisztítás kell, lehet ez is gond, hogy nem hozza le rendesen, a hidratáló azért nem olyan erősen tisztít.

de lehet, hogy az lrp fényvédő a hibás.

2020. dec. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%

Én is ugyanezt akartam írni, mint a #2. lemosós dolgok általában nem okoznak problémát, hiszen csak egy percig van a bőrödön, kivéve, ha nem mosod le rendesen (vagy úgy általában nem hatékony a tisztításod).

így én is a fényvédőre gyanakszom, melyik pontosan?

a hidratáló sincs kizárva, hibába gyönyörűek az összetevői, bárkinek bármire lehet egyéni érzékenysége.

2020. dec. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Olajos lemosozok elotte, mert a vizallo szempillaspiralomat is le kell mosni, arra meg csak az olaj jo.

Cerave Hydrating Cleansert hasznalok, igyekszem vizzel rendesen leszedni

Cerave Lait Hydrant hidratalot

LRP Athelios XL-t

2020. dec. 16. 10:12
 5/28 anonim ***** válasza:
80%
Akkor valószínűleg enyéni érzékenység lesz valamire, ki kell prónálni, hogy melyik termékkel van a baj és azt elhagyni. Ha tippelnem kéne, még mindig a fényvédőre gyanakszom. :D Benne van a pakliban az is, bár nem túl valószínű, hogy valami mástól jöttek ki a pattanások, csak pont egybeesett az új rutinoddal. (pl gyulladás a szervezetetben, valamilyen allergia, stressz is lehet).
2020. dec. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
80%
Nekem egy LRP lemosótól jönnek ki mindig pattanások.... Hiába lemosod....
2020. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
45%
Igen utolsó, azért írtam, hogy általában. Kivételek mindig vannak, de ha rendesen lemosod és nincs valami nagyon csúnya összetevő benne, akkor ritka, hogy egy lemosós termék csapjon ki. :)
2020. dec. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Tehat ott tartunk hogy valojaban barmi lehet :/
2020. dec. 16. 21:08
 9/28 anonim válasza:
100%
Egyenként kellene kipróbálni őket a bőrödön, igen, gyakorlatilag bármelyik lehet.
2020. dec. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Egyebkent a hidratalo helyett visszaalltam a bepanthenre, mar egy nap utan sokkal jobb. En a hidratalora gyanakszom ezek utan.

Tisztitot, fenyvedot ugyanugy hasznaltam

2020. dec. 20. 12:04
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!