Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vagyok ennyire pattanáso...

Miért vagyok ennyire pattanásos? És mit tudok vele kezdeni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Már 7 éve pattanásos vagyok, de nem durván. Időszakonként több-kevesebb, de elmúlni nem hajlandó és nagyon zavaró. Már sokmindent kipróbáltam mint arctisztító szerek, bőrradír, szappan, tiszta vizes arcmosás, tonikok,arcmaszkok, kozmetikusnál arckezelés, diéta, gyógytea, már szó szerint mindent megtettem, de ugyan úgy nem hajlandó elmúlni. 1 hete szedem a sörélesztő tablettát és várom a hatását, de nem bízok benne.

A kérdésem az lenne, milyen "csodaszerek" léteznek arra hogy végleg elmúljon a pattanásosság? Vény nélküli gyógyszer is érdekel!



2020. nov. 29. 18:10
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a baj hogy a skinsmart oldalán nem elérhetőek jó ideje azok a termékek amire nekem szükségem lenne, nem tudok valami más, szintén magyar oldalt mondani ahonnan meg tudom rendelni?
2020. dec. 31. 12:00
 22/22 anonim válasza:
Esetleg a Tinamu oldalán nézd még meg. Ott is szoktak lenni The Ordinary-s termékek.
2021. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!