Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » MIteszerek és pattanások az...

MIteszerek és pattanások az arcomon mit tegyek? Bövebben lenn!

Figyelt kérdés
Pár hete patanások és miteszerek vannak az arcomon ezzelőt is volt de mostanába egyre több lesz mit tehetnék ellene?
2009. aug. 28. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne nyomkodd őket, tudom, hogy nehéz megállni. De mióta nem "zaklatom" őket, azóta egyre szebb az arcom. Amúgy én sok cuccot kipróbáltam, de egyik sem vált be.
2009. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

nekemis olyan volt az arcom mindenféle arctisztito tonikot használtam de nem vállt be aztán kipróbáltam a baba kenőcsöt amivel a kisbabákat kenik attol picit jobb lett végül elmentem kozmetikushoz és az segitett

tényleg nem szabad nyomkodni és nem szabad nagyon zsiros kajákat enni(sokat) mert attol is kipattogsz


menj kozmetikushoz szerintem

2009. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké!Köszi a válaszokat!!
2009. aug. 29. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak az anaconda márkájú cleraroderm krémek nekm ezek váltak be(ez magyar márka de csak a Vianniban kaptam, mert hamarosan megszűnik)és olcsó is kb. 600 ft.Alapózó is van belőle ettől kevesebb pattid lesz és még nem is látszik=).Sztem clean&clear ne használj, mert attól még több lesz.
2009. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!