Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mit csináljak a...

Szerintetek mit csináljak a karomon a szőrrel?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 éve leepiláltam, viszont annak nagyon csúnya vége lett és utána áttértem a borotválásra. Azóta borotválni szoktam. Viszont már úgy érzem, hogy megbántam, hogy egyáltalán hozzányúltam. Feltűnő volt és zavart, más lányokon nem nagyon láttam, cikinek tartottam stb. és ezért szerettem volna szőrteleníteni. Viszont most még csúnyábbnak vagy nevetségesnek látom. Egyrészt amiatt, mert látszik ahogyan nő (nagyon világos a bőröm és sötét a szőröm), nem egyenletesen és ilyen "tüsisen" nő vissza és szúr is. A bőröm is elég érzékeny és nem szép, nem tesz jót neki a gyakori borotválás. Valamint csak az alkarom borotválom, ugyanakkor feljebb is szőrös a karom csak kevésbé (ott inkább pihés, de nekem a pihék is látszanak) és nagyon gázul néz ki a kettő közötti kontraszt (mert bárhol hagyom abba látszik a különbség, de az egész testemet nem fogom borotválni...). Szóval azon gondolkozom, hogy abba szeretném hagyni a szőrtelenítését és később maximum kiszőkíteném, de nem nyúlnék hozzá újra. Ugyanakkor egyszer sem sikerült még idáig eljutni, mert egyszerűen undorítóan néz ki, ahogyan nő....
2020. júl. 27. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
1%
Öngyújtó. Nem vicc!
2020. júl. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd abba és meglátod. Én télen hagytam abba, akkor kinőtt teljesen, majd tavasszal már nem szedtem le. L.
2020. júl. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Én is azt javaslom hogy ha bejön a hidegebb idő, akkor hosszú ujjú pólókkal el tudod takarni amíg rendesen kinő. Illetve hogy utoljára ne borotvával hanem gyantával szedd le (vagy kozmetikussal szedesd le). Szebben fog kinőni, nem is egyszerre.


Persze ezt most is megteheted, de mivel azt írtad hogy undorító, gondolom téged zavarna ha most látnák az emberek.

2020. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Letakarni? És addig ne is szexeljen, meg ne menjen uszodába?
2020. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
Mert te nem szexelnél egy nővel, akinek félig van kinőve a szőr a karján? Uszoda...na azt meg hagyjuk. Pocakos, szőrös kopaszodó gusztustalan pasival van tele. Nehogy ezek minősítsenek már bárkit is! Tükörbe kellene nézni előbb!
2020. júl. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!