Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hajammal?...

Mit csináljak a hajammal? :-/szerintetek?

Figyelt kérdés

A gondom a következő: hónaljig érő, hullámos sötétbarna(majdnem fekete) hajam van, aminek a vége göndörödik:) Vágattam magamnak oldalfrufrut, mindenki azt mondja nagyon jól áll. Jobabn mint lenövesztve. Csakhát begöndörödik azis:S És nem szeretném vasalni, hiába vannak ilyen kenőcsök meg spray-k rá, nem szeretném tönkretenni.

Nincs valami ötletetek, hogy ezt hogyan tudnám megoldani?


2010. júl. 6. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem annyiba nem halsz bele hogy a frufrudon minden mosás után végighúzod egyszer a hajvasalót.szárítsd be először egyenesre aztán egyszer végighúzod és úgy marad
2010. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszer-kétszer kipróbáltam a hajvasalót, mert nagyon tragikus volt a frufrum egy vágás után....de akármit csinálhatok vele, akkor is 3 óra után visszagöndörödik:-/
2010. júl. 6. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is pontosan így voltam ezzel,megőrültem volna ha nem vágathattam volna frufrut(azelőtt még sosem volt).Én úgy gondoltam,hogy beszárítom aztán majd csak a frufrumat mindig kivasalom,de nem volt jó,mert így is hamar visszagöndörödött.

Aztán nagyon meguntam naponta 3-szor vasalgatni és féltettem is a hajamat ezért megfogtam és hátrafelé felcsatoltam a frufrum,úgy is jól állt,majd kezdett lenőni és volt mikor oldalra elcsatoltam,nagyon hamar lenőtt azóta soha többet nem vágattam frufrut és nem is fogok az egyszer biztos!

Szerintem csatold hátra vagy oldalra attól függ,hogy meddig ér mert ha el tudod csatolni oldalra akkor meg marad valameddig egyenesen.De ha majd le nő akkor úgy sem lesz olyan rossz ha begöndörödik.

2010. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Ez igaz, mikor nem vot frufrum, nem göndörödött be úgy, hogy az zavart volna:-/

De valahogy mindenki azt mondja, hogy ez nekem sokkal jobban áll, dehát akkor kénytelen leszek lenöveszteni:)

2010. júl. 6. 14:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!