Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok nekem egy jó...

Ajánlanátok nekem egy jó arckrémet? (részletek lent)

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és alapvetően elég zsíros a bőröm, de gyakran előfordul erős hámlás is. Pattanásaim ritkán vannak, inkább a miteszerekkel gyűlik meg a bajom. Illetve az államnál rengeteg -szabad szemmel csak akkor látható, ha homorítok vele- fehér faggyúcsomó (vagy fogalmam sincs mik azok) jelenik meg szinte napi rendszerességgel.

(ha valaki meg tudná mondani, hogy ezek mik is, annak is örülnék)


Lehetőleg 1000-2000.- körüli áron.


2010. aug. 2. 23:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt a bőröm, de belső gond volt az ok, egy anyagcserezavar, PCO.Szóval, nem biztos, hogy a krémek hatni fognak. Az állon lévő pattanások, miteszerek mindig nőgyógyászati bajra utalnak.

Ezeket a Lorealt, meg Niveát hagyd a fenébe, a sok mesterséges anyagtól csak rosszabb lesz a bőröd tőle, főleg, mivel általában egy alapanyagra adják meg a tuti, a salycilra, ami addig szárítja majd a bőrödet, hogy csak rosszabb lesz, főleg ha hámlik is a bőröd.Nekem is ilyen volt, tudom. Neked szeborreás zsíros bőröd van, vagyis hámlással tisztul.

Olyan krémeket kéne használnod, ami minden színezéktől, illatanyagtól és tartósítőszertől, meg parabenektől mentes.

Én javaslom neked, hogy próbáld meg az Ilcsi kozmetikumokat, lehet hogy nevetni fogsz, de ér annyit, mint a 16 000-es Clinique krém.Én vaterán szoktam rendelni. Csak a két habkrémet. Szappannak a Himalaya Herbal uborkás-citromfüves szappanját használom( 470 ft), majd toniknak Alverde gyógyiszapos tonik( 870 ft),este krémnek Ilcsi csipkebogyó habkrém( 900 ft/30 ml), reggel pedig Ilcsi almás-citromos habkrém(1200 ft/30ml).Van mégegy, ezt a dm-ben lehetett kapni, nagyon jó volt, Herbs of Bulgaria, levendulás arckrém zsíros bőrre(2900 ft volt, most már csak 950, ha még van).Ezt most a neten még egy helyen lehet vásárolni.

2010. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!