Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok nekem egy jó...

Ajánlanátok nekem egy jó arckrémet? (részletek lent)

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és alapvetően elég zsíros a bőröm, de gyakran előfordul erős hámlás is. Pattanásaim ritkán vannak, inkább a miteszerekkel gyűlik meg a bajom. Illetve az államnál rengeteg -szabad szemmel csak akkor látható, ha homorítok vele- fehér faggyúcsomó (vagy fogalmam sincs mik azok) jelenik meg szinte napi rendszerességgel.

(ha valaki meg tudná mondani, hogy ezek mik is, annak is örülnék)


Lehetőleg 1000-2000.- körüli áron.


2010. aug. 2. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Erre nem arckrém kell elsősorban!

Tonik, reggel/este


Szerintem ha ilyen problémás, nem tenne jót arckrém

Nem tudna lélegezni a bőröd, eltömíti a pórusokat


De... Nem tudom. lehet hogy van erre is külön arckrém ami nem árt :)

2010. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem azok mitteszerek lehetnek.

amugy krém: niveának van fiataloknak való arckréme, ilyen tubusos, és mattitó hatású, esetleg próbáld meg azt.

Én loreált használok, és nagyon jó puha tőle az arcom, és nem érzem zsírosnak tőle.

2010. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tisztítom minden reggel és este, és tonikot is használok.
2010. aug. 2. 23:24
 4/11 A kérdező kommentje:

Azt hiszem tudom, melyik Nivea krémre gondolsz.

Viszont azt megkérdezem, hogy te pontosan melyik Loreal terméket használod?


Amúgy szerintem ezek nem miteszerek, legalábbis azok nem feketék szoktak lenni? O.o

2010. aug. 2. 23:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

szia! loreálból ezt: [link] a száraz bőrre valót, de van belőle több féle is, dm-ben vettem kb. 1500 ft-ért.

Államon nekem is vannak olyanok, aztán lehet nem miteszer, de én kiszoktam nyomkodni általában.

2010. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy visszanéztél.


Én is kinyomkodom, de rendszerint már másnapra olyan, minta nem csináltam volna semmit. :(

2010. aug. 2. 23:47
 7/11 anonim ***** válasza:

Van fehér mitesszer is, komolyan.

De az is lehet, hogy (most nevetni fogsz) a fogkrém miatt van! Nekem is vannak ilyenek a számnál, pont ahogy írod és nekem sem látni alapesetben. Sokáig nem jöttem rá, de nekem a fogkrém tömíti így el ott a pórusokat. Ha picit kifolyik a számból rögtön eltömíti ott és utána pici szivaccsal szoktam átdörzsölni mindig, hogy megtisztítsam.


Na persze lehet sima zsírcsomó is, a fenti dolgot csak említettem.

Ez a zsírcsomós dolog nem annyira az arctisztítással függ össze.

Inkább hormonális, illetve függ attól milyen ételekt eszel stb.

Nekem időszakosan tele van velük az arcom máskor pedig semmi. Még nem sikerült rájönni mi befolyásolja.


Az arcodra: tudom ajánlani neked a kozmetikust. Hetente, de elég 2hetente is egy kezelés. Nem kell drága, sima arctisztító kezelés, elmondod mi a problémád és egy alap kezelés.

Emellett otthon az alap arcápolás.

Aztán elég egy sima első ráncokra kifejlesztett arckrém, kombinált bőrre.


Megkockáztatom, hogy a bőröd bár zsíros, vízhiányos (dehidratált) és azért hámlik.

Sok folyadék, alkoholmentes arctonik és ha sikerülne szerezni valami jó arcpakolást,arcmaszkot az is jót tenne.Valami tápláló jellegűt.


Konkrét márkát nem tudok most ajánlani, de ha bemész egy sima dm-be ott is tuti megtalálsz mindent, csak kicsit nézelődni kell.



Amúgy ha eljársz kozmetikushoz és nem akarsz semmiféle ránctalanító krémet használni akkor elég egy sima garnier. A fent említett összegből pont kijön.

Van amelyik drágább, de ennyiért is kapható valamelyik Garnier termékcsalád.

2010. aug. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megint én.

Az L'oreal-ok is jók, ahogy már valaki említette...

2010. aug. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Neoplant krém. Pont ilyen bőrre való.
2010. aug. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, és a tippeket! :)
2010. aug. 3. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!