Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok nekem babakocsit?...

Ajánlanátok nekem babakocsit? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Olyan esernyőre csukható babakocsit keresek, aminek elég masszív kerekei vannak a falusi utakhoz, járdákhoz. Kisfiam most 4 hónapos, a mózest utálja, mert nem lát ki belőle, ha beleteszem ordít; a sportkocsi még nagy és nem lehet elégé megdönteni az ülését. Átmeneti megoldásként a hordozóval járunk mindenhova. A gond az, hogy hamarosan megyünk nyaralni és a babakocsink összecsukva sem egy kis darab, ezért lenne szükség egy olyanra, amit viszonylag kicsire össze lehet csukni, dönthető a háttámlája (mivel kisfiam még nem ül), és masszívak a kerekei. Ja és ha lehet 10.000 körül legyen max. az ára.
2011. jún. 14. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pont most akarom eladni a miénket ha gondolod írj privit.A márkája Hauck.

2011. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát ilyen áron én láttam még jót.

ha lehet lapracsukható, akkor nekünk a Coletto Aveo tetszik a leginkább, nagyon szeretjük. 40e újonnan az ára.

2011. jún. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!