Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit ajánlanátok?...

Milyen biciklit ajánlanátok? (Részletek lent).

Figyelt kérdés
Fél éve bringával járok dolgozni (alapjáraton napi 15-20km, néha 30-40). Egy elülső teleszkópos montim van (Montana prisma), de nagyon fájnak a csuklóim, mióta használom (talán túl kemény a rugózása, nem tudom). Ráadásul elég nehéz gép, én meg időközben elköltöztem másik helyre, ahol nincs biciklitároló (így naponta kell felcipelni a 3. emeletre). Elgondolkodtam rajta, hogy eladnám a bicajt, és beszereznék helyette egy könnyebb, gyorsabb (= nem "traktorkerekű", de azért bírja az úthibáknak csúfolt budapesti tankcsapdákat), és csuklókímélőbb járgányt. Elsősorban hozzáértők válaszára lennék kíváncsi, hogy mit lenne érdemes megcélozni (pl. létezik-e olyan konstrukció, hogy összteleszkópos monti vázra vékonyabb kerekeket tesznek fel?). Nagyon köszönöm előre is.
2011. jún. 4. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
mondjál árat mennyi a mx amit kiadsz érte utána szerintem sok segítséget kapsz
2011. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
add el és vegyél egy trekking bringát. Ha fáj a csuklód, akkor arra koncentrálj leginkább, hogy a kormány elég magasan legyen, ne kelljen annyira rádőlnöd a kormányra. Sajnos a gördülési ellenállás és a rázkódás fordítottan arányos, a teló nem sokat segít rajta.
2011. jún. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Hát, árban 100ezer fölé biztosan nem tudnék menni, ez a max.
2011. jún. 5. 09:01
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. jún. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Üdv! Írj privátot, mert a helyes bringa kiválasztása több szempont alapján dől el, szerintem én tudok segíteni.
2011. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen!
2011. jún. 5. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!