Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, ti intimen hogyan...

Csajok, ti intimen hogyan szőrtelenítetek?

Figyelt kérdés

Én már nagyon-nagyon rég óta borotválkozok, de bármennyire is voltam óvatos, mindig kipattogtam. Plusz, 2-3 napot mindig kellett várni a borotválkozás után, mert különben tényleg nagyon csúnya lett a bőröm. Gondoltam, kipróbálom akkor a gyantát, csak a szeméremdobon mertem csinálni, a 10. húzás után már sírva dobtam el a gyantacsíkokat.


Valaki adjon már tanácsot, tippet, hogy mivel lenne érdemes próbálkoznom.



2020. máj. 25. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Borotva, illetve már egy ideje IPL-el próbálkozom, hááát... Annak ellenére, hogy elvileg az én szőr-bőr kontrasztommal működik legjobban, nem sokat értem el vele, de legalább nem fáj. Nekem a gyantától csak rosszabb lett a sebesedés és a szőrbenövés. Pedig sokfélét próbáltam. Az epilátort meg hagyjuk is :'D
2020. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zselés borotva plusz borotválkozó gél. Ha ki is pattog kicsit, fél óra múlva már jó.
2020. máj. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyantáztatok a Naturitiben! Nagyon profik! :)
2020. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!