Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek ennyi kézkrémmel? :D

Mit kezdjek ennyi kézkrémmel? :D

Figyelt kérdés

Párom a postán dolgozik, minden évben több tubus kézkrémet kapnak. Ma hozta meg a következő adagot, így már nagyjából 25 tubus van itthon, amivel semmit nem tudunk kezdeni. Ha egyet meg is bontunk, nagyon sokáig kitart, nem is értjük miért kapnak ennyit. Hova tegyem? Már a rokonok is mind kaptak belőle, és még így is rohadt sok van :,D

Mondjatok valami újrahasznosítós házi praktikát, vagy nemtom :D :D


2019. júl. 25. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Add oda valami segélyként valami szervezetnek karitász vagy hajléktalanak ilyesminek
2019. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Adománybolt.
2019. júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Osztogasd szét az ismerősöknek, rokonoknak


(Èn rengetegszer mosok kezet naponta ès mindig bekenem utána és ezen kívül is párszor, úgy fogy a kèzkrèm hogy nagyon (avonból anno ötössével rendeltem havonta))

2019. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem küldhetsz. 😀
2019. júl. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is :D
2019. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lopják, vagy miért van ennyi?
2019. júl. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fogalmunk sincs miért kapnak ennyit... Lehet, hogy azoknak akik a csekkekkel meg a többi papírmunkával foglalkoznak elfogy ennyi, de párom nemm ilyen részlegen dolgozik, így ránkrohad a cucc.
2019. júl. 26. 05:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem küldesz gondolom senkinek?!:)
2019. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Annyit nem érnek, boltban pár száz forintért dobálják :D
2019. júl. 26. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!